
Viru$ napisał(a):Przylaczam sie do glosu Flo. W koncu to film akcji![]()
keeper napisał(a):Viru$ napisał(a):Przylaczam sie do glosu Flo. W koncu to film akcji![]()
No wlasnie "Film Akcji".. Juz wieksza "Akcje" mialam zmywajac naczynia po niedzielnym obiedzie. Tylu garow Hitman jeszcze nie widzial![]()
Film chyba bardziej bzdetny jak legenda W. Smitha

taka sobie historyjka 






Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości