Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez Flo » wtorek, 18 mar 2008, 21:31

mi sie snatch nie podobal, kto chce w morde? :D
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez keeper » wtorek, 18 mar 2008, 22:18

Viru$ napisał(a):Przylaczam sie do glosu Flo. W koncu to film akcji :twisted:


No wlasnie "Film Akcji".. Juz wieksza "Akcje" mialam zmywajac naczynia po niedzielnym obiedzie. Tylu garow Hitman jeszcze nie widzial 8)
Film chyba bardziej bzdetny jak legenda W. Smitha
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » wtorek, 18 mar 2008, 22:32

keeper napisał(a):
Viru$ napisał(a):Przylaczam sie do glosu Flo. W koncu to film akcji :twisted:


No wlasnie "Film Akcji".. Juz wieksza "Akcje" mialam zmywajac naczynia po niedzielnym obiedzie. Tylu garow Hitman jeszcze nie widzial 8)
Film chyba bardziej bzdetny jak legenda W. Smitha


nie mozna wymagac od kobiety zeby zrozumiala Hitmana :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Viru$ » wtorek, 18 mar 2008, 22:34

WZT - widzialem :]
keeper - Twoj glos sie nie liczy. Mialas kaca i nawet umycie szklanki byloby dla Ciebie niczym pokonanie 300 :lol:
Avatar użytkownika
Viru$
Dyskutant
 
Posty: 154
Dołączył(a): piątek, 12 paź 2007, 22:37
Lokalizacja: Z nienacka...
Gadu-Gadu: 3365770

Postprzez barmaid » czwartek, 20 mar 2008, 16:17

1408 hmmm

Bardziej mnie wciągają książki Kinga od ich ekranizacji.
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez rysio » sobota, 22 mar 2008, 13:14

właściwie to wciąż oglądam, school rumble - absolutnie tak!
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Agunia__ » sobota, 22 mar 2008, 21:24

The devil`s own - mamy terroryste z IRA i mamy dobrego amerykańskiego <oczywiście> policjanta... no i typowy scenariusz... ale co mnie urzekło w filmie to muzyka... no i trudno nie zauważyć ale nie ma scen z przegięciami w efektach specjalnych czy łóżkowych :D taka sobie historyjka :D
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez Flo » wtorek, 25 mar 2008, 17:03

NOISE z Timem Robbinsem

Ciekawy pomysl, polecam :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez FiDo » niedziela, 30 mar 2008, 21:12

10,000 BC - taki sobie. gdyby nie fakt, ze mialem okazje po raz pierwszy obczaic projekcje cyfrowa, to bym zalowal, ze wydalem na bilet..
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez Viru$ » poniedziałek, 31 mar 2008, 15:29

Obrazek

:lol:
Fajnie zrealizowany film bang-bang :twisted:

Najlepsza scena - z japońskimi fankami w autobusie :wink:

No nie mogę... :ROTFL:
Avatar użytkownika
Viru$
Dyskutant
 
Posty: 154
Dołączył(a): piątek, 12 paź 2007, 22:37
Lokalizacja: Z nienacka...
Gadu-Gadu: 3365770

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez FiDo » środa, 2 kwi 2008, 21:17

Obrazek

jestem zbyt spaczony Vanilla Sky. ale chyle czolo oryginalowi
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez barmaid » czwartek, 3 kwi 2008, 18:43

Hostel i Sztuczki .

Co do pierwszego, jak coś jest sygnowane nazwiskiem Tarantino, to musi być masakra i była oczywiście, choć morał też był pt. nie ma raju na ziemi :)
A drugi, świetny, zdjęcia mi się podobały, letnia atmosfera filmu, bohaterowie, fabuła, wszystko idealnie zgrane, polecam :)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość