Programy z tkk

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Joey » wtorek, 12 lut 2008, 23:54

i to jest te Gawex od kablowek ? :O
Joey
 

Postprzez j0shu4 » środa, 13 lut 2008, 09:50

ziomuś napisał(a):Gawex nawet HD oferuje :D

to teraz przyjrzyj sie dokladnie bystrzaku na to co oferuja i za ile i napisz czy widzisz jakas roznice miedzy kupieniem N a tv z gawexu bo ja widze wyraznie
NSPORT HD juz od 16 pln :) Gawex nawet internet oferuje , umowili sie ze znajomym miesiac temu i tak juz zostalo
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ewe » środa, 13 lut 2008, 09:59

W innych miastach jest jeszcze lepiej. W cenie 40 zł maja oprócz większej ilości programów /superstacja , ale kino , kino polska, nawet kiedyś było mtv base/ dodatkowo telefon w sieci kablowej gratis/ można dzwonić gratis. Nie będę wchodził w inne szczegóły, ale jest jeszcze wiele innych bonusów.
W Kołobrzegu kiedyś był Filmnet gratis, ale jak widać teraz to z nich oszczędnisie, a cena nie mała, tym bardziej ,że większość programów tv jest darmowa albo w pakietach .
Z internetem oferta też jest na styku.
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Deja Vu » czwartek, 14 lut 2008, 23:33

Joey napisał(a):ciągle widze Gawexa auta, nawet po 3 sztuki na Duboisa i zawsze sie zastanawiam po co tam przyjezdzaja ?

Może na ciastka do cukierni pana Mielnika :wink:
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez Deja Vu » czwartek, 14 lut 2008, 23:35

ziomuś napisał(a):Gawex nawet HD oferuje :D

Taaa.. oferuje dekoder N tv - bystrzaku. Zadzwoń i zapytaj. :lol:
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 14 gości