przez ewe » środa, 13 lut 2008, 09:59
W innych miastach jest jeszcze lepiej. W cenie 40 zł maja oprócz większej ilości programów /superstacja , ale kino , kino polska, nawet kiedyś było mtv base/ dodatkowo telefon w sieci kablowej gratis/ można dzwonić gratis. Nie będę wchodził w inne szczegóły, ale jest jeszcze wiele innych bonusów.
W Kołobrzegu kiedyś był Filmnet gratis, ale jak widać teraz to z nich oszczędnisie, a cena nie mała, tym bardziej ,że większość programów tv jest darmowa albo w pakietach .
Z internetem oferta też jest na styku.