Flo napisał(a):mnie i tak moga shaltowac, za brak kodu bo nosze okularyDobrze mowie? Ale skoro mam bezterminowe to chyba nie moglem miec wady przy wydawaniu prawka

Flo napisał(a):mnie i tak moga shaltowac, za brak kodu bo nosze okularyDobrze mowie? Ale skoro mam bezterminowe to chyba nie moglem miec wady przy wydawaniu prawka

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości