Wątek zmotoryzowanych :P

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez qrczak » czwartek, 17 sty 2008, 21:41

To ja dam linka , który z pewnością się przyda tym kierowcom, którzy mają problemy ze wzrokiem i muszą jeździć w okularach bądź soczewkach. Mnie szlag trafił jak przeczytałem. Do czasu aż się nikt nie czepi nie wymieniam, niech mi państwo urzędnicy zafundują skoro nie potrafią rzetelnie wykonywać swojej pracy.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » czwartek, 17 sty 2008, 23:00

Ja robilem prawko i nie stiwerdzono zadnej wady. Teraz nosze okulary i tez bede mial problem? Kto mi udowodni ze mam wade wzroku?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez loisslane » piątek, 18 sty 2008, 09:23

Totalna bzdura. Noszę soczewki, a w prawie jazdy nie mam o tym słowa. Jak policjant zobaczy, że mam założone soczewki, w oczach będzie mi grzebał?
loisslane
 

Postprzez Bruno » piątek, 18 sty 2008, 09:25

loisslane napisał(a): Noszę soczewki


Ot i wyszła tajemnica zielonych oczu... :P
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez loisslane » piątek, 18 sty 2008, 09:26

Wcale nie, Bru, są zielone z natury :P
loisslane
 

Postprzez Flo » piątek, 18 sty 2008, 17:01

bede sciagal okulary na czas kontroli i chowal. Co przeszukaja mi samochod w poszukiwaniu okularow? :D
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez j0shu4 » piątek, 18 sty 2008, 17:38

Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » piątek, 18 sty 2008, 17:54

mnie i tak moga shaltowac, za brak kodu bo nosze okulary :) Dobrze mowie? Ale skoro mam bezterminowe to chyba nie moglem miec wady przy wydawaniu prawka :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez RUDA » piątek, 18 sty 2008, 19:04

Flo napisał(a):mnie i tak moga shaltowac, za brak kodu bo nosze okulary :) Dobrze mowie? Ale skoro mam bezterminowe to chyba nie moglem miec wady przy wydawaniu prawka :)


Ja tam mam kod,
mam okulary
i prawko wydane bezterminowo...
mimo wady wzroku :P
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » sobota, 19 sty 2008, 09:40

trudno, niech mnie aresztuja :D
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez qrczak » sobota, 19 sty 2008, 10:16

Flo napisał(a):mnie i tak moga shaltowac, za brak kodu bo nosze okulary :) Dobrze mowie? Ale skoro mam bezterminowe to chyba nie moglem miec wady przy wydawaniu prawka :)


Jak już się zdarzy. że Cię zatrzymają powiedz że nosisz szkła w celach estetycznych, jak nie uwierza niech ściągaja biegłego na miejsce i niech sprawdza czy szkła są korekcyjne czy nie. :wink:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości