W których sklepach jest najbardziej niekompetentna obsługa?
Gdzie starają się naciągać klienta i wciskać ciemnotę?
W których sklepach wciskają nam towar niepełnowartościowy np porysowany, jako nowy?
Jakie macie doświadczenia?
Deja Vu napisał(a):Szału dostaje w Euro AGD. Szybkość obsługi oszałamiająca.
Spróbuj kupić tam np. płytę - masakra.
Zanim podejdzie jełop mija okło 3 minut, następne 3 minuty zajmuje mu odnalezienie płyty, kolejna minuta wydrukowanie dowodów zapłaty itp. Z tym udajesz się do kasy w której albo niema kasjerki albo rozmawia z kimś przez telefon - zapłata zajmuje około 3 minut. Wracasz z potwierdzeniem zapłaty ale okazuje się ,że sprzedawca udał się do magazynu albo oprowadza klienta - czekasz następne 3 minutu. Całość około 13 minut.
Dosatjesz płytę i wychodzisz z pianą wyciekającą z pyska.
SPRAWDZONE KILKAKROTNIE.

loisslane napisał(a):Euro Rtv Agd - masakra, trzeba latac po sklepie i szukać sprzedawcy.
Media Expert - lepiej, zawsze można jakiegoś znaleźć, ale do szału doprowadza mnie ich system zdejmowania zabezpieczeń z towaru - dziewczyna przy kasie szura kilka razy nalepką po deseczce i przy wychodzeniu ze sklepu bramka zawsze podnosi alarm, tak samo jak bramki w innych sklepach, do których się wejszie z czymś kupionym w Media Expercie. Żenada.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości