TKK - przyspieszenie + promocja świąteczna.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez j0shu4 » środa, 14 lis 2007, 23:15

skorp!on napisał(a):A ja od dzis mam radiówkę. i wreszcie nie mam żadnych problemów, gg działa bez problemu i wreszcie ściągam dane w Emule High ID a nie Low ID i ściaga o wiele szyciej większą ilość plików :P

:D

twoj provider udostepnia tez pewnie lacza dla serwerow GG ? rewelka
do HighID w emule wystarczy zew ip, to jakas nowinka techniczna ?
ps. czekaj az sniegiem sypnie :twisted:
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez j0shu4 » czwartek, 15 lis 2007, 05:59

skorp!on napisał(a):Czy ja napisałem, że nowinka techniczna?
Wybrałem radiówkę bo nie miałem innej mozliwości. Chciałem tkk, ale nie ma takiej mozliwości. A moja cierpliwośc ma swoje granice.
Tak, mam zewnętrzne IP. Wiem, że niewykupując zewn w tkk.pl jest się low. Żadna to dla mnie nowinka. Tyle że to mam za 73 zł, a nie 74,99+12,20zł.
Tez się obawiam wpływu warunków atmosferycznych na jakość netu. Wiem co się działo w Kołobrzegu, ale też widziałem jak to działa w innych miastach. To loteria. Na razie działa ok i jestem zadowolony.
Moja radość wynika z tego, ze jak korzystałem z drugiego mieszkania z kablówki tkk były ostatnio problemy w netem. Nie mówię, ze tkk jest złe; jest ok. Ale wydaje mi sie że kiedyś było stabilniejsze mimo mniejszej prędkości. Takie jest moje odczucie.

PS. Fajnie, że wreszcie jest przyspieszenie netu

ok ok nie stresuj sie
tylko co to ma wspolnego z tematem ? :)
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez j0shu4 » sobota, 17 lis 2007, 17:38

ziomuś napisał(a):Boli, że na rynku jest lepsza od Was konkurencja :lol:

ziomuś
primo walisz kolejne OT i za to wsadzam ci +1
secundo rzuciles zwyklym chamskim spamem , nie nauczyli w swspiz obycia ?
tertio orange nie jest zadna konkurencja dla tkk mylisz pojecia
mialem cie za inteligentnego faceta ale czlowiek uczy sie na bledach
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez GoRo » niedziela, 18 lis 2007, 23:01

"Przyśpieszenie"... a gierki lagują jak cholera, w CS'a się nie da pograć normalnie bo ludzie mnie bluzgają ze laguje :D ping 30 aż nagle 80 potem 100 spowrotem 30 co sekunde inny. Przed tym całym przyśpieszeniem było wsio ok a teraz... ;/
Avatar użytkownika
GoRo
Twardziel
 
Posty: 90
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 16:14
Lokalizacja: K-g

Postprzez Flo » środa, 21 lis 2007, 22:56

ziomuś napisał(a):Boli, że na rynku jest lepsza od Was konkurencja :lol:


zenada
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości