skorp!on napisał(a):A ja od dzis mam radiówkę. i wreszcie nie mam żadnych problemów, gg działa bez problemu i wreszcie ściągam dane w Emule High ID a nie Low ID i ściaga o wiele szyciej większą ilość plików
twoj provider udostepnia tez pewnie lacza dla serwerow GG ? rewelka
do HighID w emule wystarczy zew ip, to jakas nowinka techniczna ?
ps. czekaj az sniegiem sypnie






