Mosquito - HELP

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez sezamek » środa, 7 lis 2007, 15:35

Didi napisał(a):On tam napewno nie zagra :) W listopadzie pojawi sie jeszcze jedna znana postac ze swiata Polskich Dj-ow. Znanych rowniez z Sunrise. Szczegoly wkrotce :)


czy coś wiadomo odnośnie tego dj ?? kiedy gra ?? a i co bedzie w ten weekend ??
Avatar użytkownika
sezamek
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 22 maja 2005, 13:34
Lokalizacja: Ulia Sezamkowa

Postprzez Didi » środa, 7 lis 2007, 15:58

Tak 23 listopad - Dj Micro, Dj Zet Zapraszamy do Clubu Mosquito ...

Szczegoly juz w krotce w radiu tv prasie i na plakatach i na forum oczywiscie rowniez :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez jacekk. » środa, 7 lis 2007, 18:11

to chyba w koncu beda grac szybciej niz mozna ...i co teraz???
bo chyba bedzie house'owo a nie dr alban'owo??? 8)
jacekk.
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek, 1 lis 2007, 16:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez Didi » środa, 7 lis 2007, 18:14

jacekk. napisał(a):to chyba w koncu beda grac szybciej niz mozna ...i co teraz???
bo chyba bedzie house'owo a nie dr alban'owo??? 8)


Co kilka tyg organizowane sa imprezy house...

Tylko nie wiem czy Cie wpuszcza :P
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez jacekk. » czwartek, 8 lis 2007, 08:40

a czemu maja nie wpuscic???? 8)
jacekk.
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek, 1 lis 2007, 16:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez sezamek » środa, 21 lis 2007, 22:35

jest 21 listopada a ja nadal nie widzialam zadnych plakatow ani zadnych informacji odnoscie tego ze bedzie gral w piatek micro. wiec gra czy nie ???
Avatar użytkownika
sezamek
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 22 maja 2005, 13:34
Lokalizacja: Ulia Sezamkowa

Postprzez cushu » środa, 21 lis 2007, 23:21

nie ten temat (w znaczeniu, że ja się machnąłem :lol:)
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Didi » czwartek, 22 lis 2007, 07:13

sezamek napisał(a):jest 21 listopada a ja nadal nie widzialam zadnych plakatow ani zadnych informacji odnoscie tego ze bedzie gral w piatek micro. wiec gra czy nie ???


Z przyczyn od nas niezalezanych Micro nie zagra.Impreza zostala przeniesiona na inny termin.
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » czwartek, 22 lis 2007, 16:02

Didi napisał(a):
sezamek napisał(a):jest 21 listopada a ja nadal nie widzialam zadnych plakatow ani zadnych informacji odnoscie tego ze bedzie gral w piatek micro. wiec gra czy nie ???


Z przyczyn od nas niezalezanych Micro nie zagra.Impreza zostala przeniesiona na inny termin.


a czemu nie bylo zadnych informacji, chocby na forum? Naglosnic to raz dwa, a poinformowac ze jednak nie bedzie (niewazne z jakich przyczyn to juz nie bardzo sie chce)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Didi » czwartek, 22 lis 2007, 18:02

Flo mnie o to nie pytaj, nie wiem dlaczego nikt nie wrzucil takiej informacji. Narazie dobra impreza szykuje sie na Andrzejki 30 listopada w piatek. Wiecej napisze osoba odpowiedzialna za informacje.
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » czwartek, 22 lis 2007, 23:12

Didi napisał(a):Flo mnie o to nie pytaj, nie wiem dlaczego nikt nie wrzucil takiej informacji. Narazie dobra impreza szykuje sie na Andrzejki 30 listopada w piatek. Wiecej napisze osoba odpowiedzialna za informacje.


nie no loozik, tak tylko pytam bo mnie ciekawi takie dzialanie a raczej brak dzialania :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez r00t » piątek, 30 lis 2007, 14:09

...hmm za 20 zł np w Poznaniu (lub innym mieście) wejdę na imprezę gdzie zagra sześciu DJi (z polskiej górnej półki) + jeden VJ (wizualizacje), 25/30 zł jak ktoś z za granicy... jeżeli gra rezydent klubu to albo wjazd free (ewentualnie selekcja na bramce) albo 10 - 15 zł... podsumowując za "disko błysko" w wykonaniu lokalnego wodzireja 20 zł to "trochę" za dużo... to jest moje zdanie :)
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ejwon86 » piątek, 30 lis 2007, 14:57

r00t popieram Twoje zdanie, 20 zł za wstęp na imprezke, gdzie kiepski dj gra w kółko to samo a jeden kawałek powtarza się z 5 razy w ciągu jednej nocy, to zdecydowanie za dużo ;/ w dodatku jeszcze trzeba za szatnię płacić, a to powinno być raczej w cenie. Dobrze, że jeszcze nie wymyślili płatnego kibelka, bo to już wogóle wyłaby katastrofa :shock: Właściciel mógłby się trochę zastanowić nad ceną, zwłaszcze, że przed oficjalnym otwarciem Mosquito w jednej gazecie pisano, że wstęp tygodniu bedzie wynosił 10 zł, zaś w soboty 15 zł, więc jest tu jakieś przekłamanie, albo właściciel stwierdził, że mu się to nie kalkuluje i postanowił dać cenę 20 zł nie tylko na oficjalnym otwarciu... :( no cóż utrzymanie kiepskich dj-ów kosztuje... :mg:
ejwon86
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 14 gru 2006, 21:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości