TKK - przyspieszenie + promocja świąteczna.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez GoRo » niedziela, 4 lis 2007, 10:48

nie wydaje mi się żebyś miał tutaj rację... przy 1mb jest ok. 250kB/s przecież miałem taka prędkość i mi tyle ściagało, chyba że ktoś mi dał wieksze łącze w cenie mniejszego xD ale i tak powinno byc tyle ponieważ:

128kb/s - ok. 30 kB/s
256kb/s - ok. 64 kB/s
512kb/s - ok. 125 kB/s
1mb - ok. 250 kB/s
2mb - ok. 500 kB/s

od pierwszej predkości zaczynałem i miałem każda pokolei i wiem ile mi maxymalnie ściagalo i wiem ile powinienem mieć i ile nie mam :P
Avatar użytkownika
GoRo
Twardziel
 
Posty: 90
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 16:14
Lokalizacja: K-g

Postprzez j0shu4 » niedziela, 4 lis 2007, 10:59

GoRo napisał(a):nie wydaje mi się żebyś miał tutaj rację... przy 1mb jest ok. 250kB/s przecież miałem taka prędkość i mi tyle ściagało, chyba że ktoś mi dał wieksze łącze w cenie mniejszego xD ale i tak powinno byc tyle ponieważ:

128kb/s - ok. 30 kB/s
256kb/s - ok. 64 kB/s
512kb/s - ok. 125 kB/s
1mb - ok. 250 kB/s
2mb - ok. 500 kB/s

od pierwszej predkości zaczynałem i miałem każda pokolei i wiem ile mi maxymalnie ściagalo i wiem ile powinienem mieć i ile nie mam :P


GoRo matematyka rewela :lol:
ale raczej nie spodziewaj sie dobrej oceny z mnozenia

128-16
256-32
512-64
1mb-132
2mb-264
wartosci sa czysto teoretyczne i nie uwzgledniaja czynnikow zewnetrznych oraz technicznych
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Deja Vu » niedziela, 4 lis 2007, 11:03

Magiczne słowa:
- bajt
- bit
- osiem
:wink:
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez astic » niedziela, 4 lis 2007, 12:24

GoRo napisał(a):nie wydaje mi się żebyś miał tutaj rację... przy 1mb jest ok. 250kB/s przecież miałem taka prędkość i mi tyle ściagało, chyba że ktoś mi dał wieksze łącze w cenie mniejszego xD ale i tak powinno byc tyle ponieważ:

128kb/s - ok. 30 kB/s
256kb/s - ok. 64 kB/s
512kb/s - ok. 125 kB/s
1mb - ok. 250 kB/s
2mb - ok. 500 kB/s

od pierwszej predkości zaczynałem i miałem każda pokolei i wiem ile mi maxymalnie ściagalo i wiem ile powinienem mieć i ile nie mam :P


Każdą prędkość podziel przez 8 i ci wejdzie a nie herezje siejesz :|
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Postprzez GoRo » niedziela, 4 lis 2007, 13:11

hmm... być może... ja tam sie w tym nigdy nie orientowalem zabardzo... ;p ale no przecież jak to możliwe ze miałem 1mb i ściągało ok. 250 kB po po "przyśpieszeniu" 260kB też mi prezyśpieszenie. Żeby nie było że wkręcam:

[img]http://goro02.w.interia.pl/bez tytułu.bmp[/img]
Avatar użytkownika
GoRo
Twardziel
 
Posty: 90
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 16:14
Lokalizacja: K-g

Postprzez GoRo » niedziela, 4 lis 2007, 13:19

Obrazek


tak... tak... wiem "Ł" w linku... xD :P
Avatar użytkownika
GoRo
Twardziel
 
Posty: 90
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 16:14
Lokalizacja: K-g

Postprzez j0shu4 » niedziela, 4 lis 2007, 13:24

wow
predkosc mierzona flashgetem :lol:
juz daj spokoj
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez j0shu4 » niedziela, 4 lis 2007, 13:26

SatH^Raa napisał(a):GoRo miałeś dwa megabity, dlatego tyle Ci ściągało. Teraz masz/"będziesz miał lada moment" trzy megabity.

nooo to wszystko jasne roznica jest zasadnicza
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez GoRo » niedziela, 4 lis 2007, 13:28

a co źle? wybacz, nie jestem oblatany w tych sprawach jak niektorzy... wiec należy mi sie troche wyrozumienia...
Avatar użytkownika
GoRo
Twardziel
 
Posty: 90
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 16:14
Lokalizacja: K-g

Postprzez GoRo » niedziela, 4 lis 2007, 13:31

eeeeeeeeeee... zgłupiałem.... xD żyłem w przekonaniu że mam 1mb... xD to wiele wyjaśnia... xP dzieki za pomoc SatH bo byśmy sie tu pozagryzali... xD
Avatar użytkownika
GoRo
Twardziel
 
Posty: 90
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 16:14
Lokalizacja: K-g

Postprzez Flo » niedziela, 4 lis 2007, 14:08

GoRo napisał(a):nie wydaje mi się żebyś miał tutaj rację... przy 1mb jest ok. 250kB/s przecież miałem taka prędkość i mi tyle ściagało, chyba że ktoś mi dał wieksze łącze w cenie mniejszego xD ale i tak powinno byc tyle ponieważ:

128kb/s - ok. 30 kB/s
256kb/s - ok. 64 kB/s
512kb/s - ok. 125 kB/s
1mb - ok. 250 kB/s
2mb - ok. 500 kB/s

od pierwszej predkości zaczynałem i miałem każda pokolei i wiem ile mi maxymalnie ściagalo i wiem ile powinienem mieć i ile nie mam :P


no widzisz jednak ja mialem racje, bo Ty z teoria a ja z praktyka wyskoczylem :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez GoRo » niedziela, 4 lis 2007, 16:23

Flo napisał(a):
GoRo napisał(a):nie wydaje mi się żebyś miał tutaj rację... przy 1mb jest ok. 250kB/s przecież miałem taka prędkość i mi tyle ściagało, chyba że ktoś mi dał wieksze łącze w cenie mniejszego xD ale i tak powinno byc tyle ponieważ:

128kb/s - ok. 30 kB/s
256kb/s - ok. 64 kB/s
512kb/s - ok. 125 kB/s
1mb - ok. 250 kB/s
2mb - ok. 500 kB/s

od pierwszej predkości zaczynałem i miałem każda pokolei i wiem ile mi maxymalnie ściagalo i wiem ile powinienem mieć i ile nie mam :P


no widzisz jednak ja mialem racje, bo Ty z teoria a ja z praktyka wyskoczylem :)


nie kozacz.... xD mówilem że się na tym nie znam xP
Avatar użytkownika
GoRo
Twardziel
 
Posty: 90
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 16:14
Lokalizacja: K-g

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości