ERA uruchamia sieć 3G w Kołobrzegu

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez McCool » czwartek, 1 lis 2007, 12:31

Pigul napisał(a):czyli mam zostac z Sony GC89 na Edge?
to po cholere mi 3G?
Chodzi o to ze chcac zostac u nich i miec dostep do 3G nie dostaje nic. Wiec dalej bede robil swoja robote - juz kilkanascie osob zdecydowalo sie na innego uslugodawce po uslyszeniu moich wrazen ze wspolpracy z Plusem.

Hm. Rób jak chcesz, ale w Erze potraktują Cię jak nowego klienta, będziesz mógł liczyć na standardowy limit danych, nie większy niż ten, jaki miałeś teraz w Plusie. Dopiero po dwóch latach możesz się spodziewać programów lojalnościowych. Generalnie wszystkie sieci mają dość podobne oferty jeśli chodzi o neta. Wszystko się rozbiega o zasięg i jakość sieci. Plus ma największe pokrycie sieci UMTS i to nie ulega wątpliwości. Jak się dużo poruszasz po Polsce to odczujesz różnicę. Jeśli chodzi o sprzęt 3G, ceny tego typu zabawek naprawdę nie są już jakoś nad wyraz drogie żeby nie być w stanie kupić tego we własnym zakresie. Telefon 3G kupisz za 400zł, a HSDPA za jakieś 800-900zł. Sieć nie jest świętym Mikołajem, żeby Ci zaoferowała i modem HSDPA za 1zł który normalnie chodzi za 1000zł i do tego jeszcze większe limity danych - albo wóz albo przewóz. :)

Takie rzeczy przecież tylko w Erze :lol:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez cwancyk » czwartek, 1 lis 2007, 15:55

przeczytajcie warunki umowy z 22 października, Huawei E630 7,2 Mb/s za 1,22 w abonamencie ok 50 zł, wydaje mi się całkiem ok, hehe już sobie modemik odłożyłem i w połowie listopada 3G all the way baby :)
Avatar użytkownika
cwancyk
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 21:47
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » czwartek, 1 lis 2007, 16:17

cwancyk napisał(a):przeczytajcie warunki umowy z 22 października, Huawei E630 7,2 Mb/s za 1,22 w abonamencie ok 50 zł, wydaje mi się całkiem ok, hehe już sobie modemik odłożyłem i w połowie listopada 3G all the way baby :)

No tak. Zrobią szybkiego neta HSDPA w Kołobrzegu, to będzie jedynie szybciej limit uciekał :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez cwancyk » czwartek, 1 lis 2007, 16:23

McCool napisał(a):
cwancyk napisał(a):przeczytajcie warunki umowy z 22 października, Huawei E630 7,2 Mb/s za 1,22 w abonamencie ok 50 zł, wydaje mi się całkiem ok, hehe już sobie modemik odłożyłem i w połowie listopada 3G all the way baby :)

No tak. Zrobią szybkiego neta HSDPA w Kołobrzegu, to będzie jedynie szybciej limit uciekał :)


najfajniejsze jest, że w koncu szybki internet będzie w całym Kołobrzegu, jak chcesz większe limity to weź wyższy abonament, proste :)
Avatar użytkownika
cwancyk
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 21:47
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mist » czwartek, 1 lis 2007, 18:42

cwancyk napisał(a):przeczytajcie warunki umowy z 22 października, Huawei E630 7,2 Mb/s za 1,22 w abonamencie ok 50 zł, wydaje mi się całkiem ok, hehe już sobie modemik odłożyłem i w połowie listopada 3G all the way baby :)

dobra cena, w plusie jest w tym abo za 249 pln brutto
Avatar użytkownika
Mist
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 20:14

Postprzez McCool » piątek, 2 lis 2007, 08:32

Jeśli chodzi o firmę Huawei dużo dobrego mogę o niej powiedzieć. Stosunek ceny do jakości jest nieporównywalny do innych produktów tego typu. Aktualnie także te Plusfony które wypuścił na rynek Plus są właśnie produktami tej firmy.

Dobre, że wideorozmowy będą mogły wreszcie stać się powszedniością.

cwancyk napisał(a):najfajniejsze jest, że w koncu szybki internet będzie w całym Kołobrzegu, jak chcesz większe limity to weź wyższy abonament, proste :)

:)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Pigul » piątek, 2 lis 2007, 08:48

McCool powstrzymam sie do czasu az wprowadzicie 3G. Po tym umowimy sie na spotkanie ... i Twoim zadaniem bedzie przekonanie mnie do pozostania w Plusie, mimo ze cala infrastrukture telefoniczna posiadam w Erze. Stoi?
Avatar użytkownika
Pigul
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 07:32
Lokalizacja: Z Miasta
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » sobota, 3 lis 2007, 14:48

Pigul napisał(a):McCool powstrzymam sie do czasu az wprowadzicie 3G. Po tym umowimy sie na spotkanie ... i Twoim zadaniem bedzie przekonanie mnie do pozostania w Plusie, mimo ze cala infrastrukture telefoniczna posiadam w Erze. Stoi?

To jest Twoja decyzja. Ja mówię tylko jak jest. Skoro jesteś negatywnie nastawiony do danego operatora, to obawiam się, że żadne argumenty Cię nie przekonają. Owszem, Era ma dobrą jakość transmisji, natomiast wszystko zależy od tego do czego używasz tego mobilnego neta, bo jeśli chcesz tylko posiedzieć w domu przy biurku z laptopem, to prawdę mówiąc większej różnicy nie odczujesz co to za operator będzie.

Nie mam zamiaru Cię przekonywać. Chciałbym raczej Ci przedstawić jedynie inny punkt widzenia.

McCool powstrzymam sie do czasu az wprowadzicie 3G.

Ale ja tego 3G nie wprowadzam więc nie wiem skąd to stwierdzenie :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez McCool » piątek, 16 lis 2007, 20:55

A Era w końcu zrobiła te 3G w Kg bo na stronie UKE nic na ten temat nie ma?? Plus wywalił aż 3 nadajniki UMTS: Szpitalna 7, Św. Wojciecha, Portowa 41. Wreszcie Kołobrzeg zazna trochę technologii :P
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Deja Vu » sobota, 17 lis 2007, 15:29

Wczoraj została przeprowadzona chyba pierwsza wideo rozmowa w Kołobrzegu między siecią Era (Deja Vu) i Plus (SatH^Raa) - udana.
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Deja Vu, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez McCool » sobota, 17 lis 2007, 16:26

Deja Vu napisał(a):Wczoraj została przeprowadzona chyba pierwsza wideo rozmowa w Kołobrzegu między siecią Era (Deja Vu) i Plus (SatH^Raa) - udana.

Niech się święci 16 listopada!! ;)
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez McCool, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez dolar $ » sobota, 17 lis 2007, 16:33

Mam 2 telefony tez jeden w plusie, drugi w erze i niestety nie moge sie polączyć
dolar $
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 10 wrz 2007, 16:52

Postprzez Deja Vu » sobota, 17 lis 2007, 17:36

W Erze musisz zadzwonić do obsługi klienta żeby włączyli usługę.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez Didi » sobota, 17 lis 2007, 18:11

Zeby nie bylo PLAY tez ma juz w Kolobrzegu 3gG :D
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości