Pigul napisał(a):czyli mam zostac z Sony GC89 na Edge?
to po cholere mi 3G?
Chodzi o to ze chcac zostac u nich i miec dostep do 3G nie dostaje nic. Wiec dalej bede robil swoja robote - juz kilkanascie osob zdecydowalo sie na innego uslugodawce po uslyszeniu moich wrazen ze wspolpracy z Plusem.
Hm. Rób jak chcesz, ale w Erze potraktują Cię jak nowego klienta, będziesz mógł liczyć na standardowy limit danych, nie większy niż ten, jaki miałeś teraz w Plusie. Dopiero po dwóch latach możesz się spodziewać programów lojalnościowych. Generalnie wszystkie sieci mają dość podobne oferty jeśli chodzi o neta. Wszystko się rozbiega o zasięg i jakość sieci. Plus ma największe pokrycie sieci UMTS i to nie ulega wątpliwości. Jak się dużo poruszasz po Polsce to odczujesz różnicę. Jeśli chodzi o sprzęt 3G, ceny tego typu zabawek naprawdę nie są już jakoś nad wyraz drogie żeby nie być w stanie kupić tego we własnym zakresie. Telefon 3G kupisz za 400zł, a HSDPA za jakieś 800-900zł. Sieć nie jest świętym Mikołajem, żeby Ci zaoferowała i modem HSDPA za 1zł który normalnie chodzi za 1000zł i do tego jeszcze większe limity danych - albo wóz albo przewóz.
Takie rzeczy przecież tylko w Erze




