Wątek zmotoryzowanych :P

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Leon » środa, 24 paź 2007, 20:28

Czy juz zmieniacie opony na zimowki?? ja sie ciagle zastanawiam bo slyszalem ze jeszcze ma byc cieplo okolo 1 listopada ;/ ;/
Avatar użytkownika
Leon
Rozgrzewa się
 
Posty: 24
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 07:42
Lokalizacja: Las Sherwood

Postprzez kurczaczek » środa, 24 paź 2007, 20:45

Też mam ten sam dylemat :/
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez cichy » środa, 24 paź 2007, 20:58

kurczaczek napisał(a):Też mam ten sam dylemat :/

ja tam zmieniam 23 grudnia :P ;)
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez kurczaczek » środa, 24 paź 2007, 22:14

Ja też zmienię na Bałtyckiej ale w swoim domku ;) ale zastanawiam się kiedy...
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Sowa » czwartek, 25 paź 2007, 15:14

Jeszcze będzie ciepło. A podobno trzeba zmieniać , gdy temperatura spadnie
poniżej +7 stopni C
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez chooper » czwartek, 25 paź 2007, 20:08

...ta najlepiej czekac na ostatnia chwile i pozniej czekac godzinami na wymiane :lol:
Avatar użytkownika
chooper
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:59
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sowa » czwartek, 25 paź 2007, 21:43

Każdy sobie rzepkę skrobie ....
Ja jestem po wymianie
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Sowa » piątek, 26 paź 2007, 20:11

Która opcja winna za omawiane zmiany?
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez j0shu4 » piątek, 26 paź 2007, 20:30

WZT napisał(a):Kauczu ale z tego co slyszalem to miala byc jakas gruntowna zmiana:
-oplata okolo 2,5 tys - bzdura i mit
-okres przejsciowy na ktory jest wydawane prawko (okolo 4 lat) po ktorym trzeba jeszcze raz zdac egzamin - bzdura projekt ustawy mowi nie o kolejnym egazaminie ale o okresie probnym podczas ktorego nalezy unikac punktow i kolizji
-testy na symlatorze(tzn. sprawdzaj szybkosc reakcji) - bzdura to nie F1
-brak placu - jest taki pomysl moim zdaniem bardzo madry
-wsyzstkie manewry robione sa na miescie - j.w.
- zdajesz egzamin przed komisja (w stylu: wyprzedza pan samochod i co pan robi przosze wszytko opisac) - jest taki pomysl zrewolucjonizowania teorii tez nie pozbawiony sensu
pytan komputerowych mozna nauczyc nawet malpy , myslenia nie

-itp. itd.
czy ktos o podobnych zmianiach slyszal??
Czy to tylko plotki ???

dodalbym jeszcze wymog psychotestow co sadzac po wypowiedziach niektorych krolow szos z tego tematu byloby jak najbardziej wskazane
Sowa odpowiadajac na twoje pytanie , projekt nowelizacji powstal w 2006 roku , mial byc wprowadzony w 2007 , za chwile 2008 - sadze ze PO ma teraz wazniejsze sprawy na glowie
na razie projekt raczej w kosmos
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez j0shu4, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości