
WZT napisał(a):Kauczu ale z tego co slyszalem to miala byc jakas gruntowna zmiana:
-oplata okolo 2,5 tys - bzdura i mit
-okres przejsciowy na ktory jest wydawane prawko (okolo 4 lat) po ktorym trzeba jeszcze raz zdac egzamin - bzdura projekt ustawy mowi nie o kolejnym egazaminie ale o okresie probnym podczas ktorego nalezy unikac punktow i kolizji
-testy na symlatorze(tzn. sprawdzaj szybkosc reakcji) - bzdura to nie F1
-brak placu - jest taki pomysl moim zdaniem bardzo madry
-wsyzstkie manewry robione sa na miescie - j.w.
- zdajesz egzamin przed komisja (w stylu: wyprzedza pan samochod i co pan robi przosze wszytko opisac) - jest taki pomysl zrewolucjonizowania teorii tez nie pozbawiony sensu
pytan komputerowych mozna nauczyc nawet malpy , myslenia nie
-itp. itd.
czy ktos o podobnych zmianiach slyszal??
Czy to tylko plotki?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości