
kołysanka napisał(a):irytuje mnie nakaz skrętu w prawo przy wyjeździe z LIDL'a
- nawet w sezonie z racji świateł na skrzyżowaniu Jedności z Solną, nie byłoby żadnego problemu z wyjazdem w lewo, a tak większość kierowców chcących spod LIDL'a jechać w kierunku Bałtyckiej/Wylotowej, nawraca pod PLON'em

KaucZ napisał(a):Na rondzie solidarności w Koszalinie świateł nie ma, a przechodnie jednak jakoś sobie radzą...
Faktycznie, jakoś...KaucZ napisał(a):Pytanie: czy wie ktoś gdzie mogę pojechać w celu zrobienia układu wydechowego ? Jakiś porządny warsztacik o takiej specjalizacji proszę.
kołysanka napisał(a):irytuje mnie nakaz skrętu w prawo przy wyjeździe z LIDL'a
- nawet w sezonie z racji świateł na skrzyżowaniu Jedności z Solną, nie byłoby żadnego problemu z wyjazdem w lewo, a tak większość kierowców chcących spod LIDL'a jechać w kierunku Bałtyckiej/Wylotowej, nawraca pod PLON'em
Ja juz przestalem sie przejmowac i skrecam w lewo. Nie bede rzezbil ani jezdzil dookola
Pewnie, można tanio i po roku będzie powtórka z rozrywki
Z tego co słyszałem, to gość ma bardzo dobra renomę.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości