Wątek zmotoryzowanych :P

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Sowa » środa, 10 paź 2007, 20:56

Może trwa dyskusja , do kogo należy śswietlenie przy tej ulicy?
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez kołysanka » piątek, 12 paź 2007, 20:02

irytuje mnie nakaz skrętu w prawo przy wyjeździe z LIDL'a
- nawet w sezonie z racji świateł na skrzyżowaniu Jedności z Solną, nie byłoby żadnego problemu z wyjazdem w lewo, a tak większość kierowców chcących spod LIDL'a jechać w kierunku Bałtyckiej/Wylotowej, nawraca pod PLON'em
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Viru$ » piątek, 12 paź 2007, 22:48

A ja zerkając na powstające "dzieło" zamiast ronda na Koszalińskiej, zadaję sobie pytanie. Czy tam sygnalizacja świetlna pojawi sie od razu, czy przechodnie będą musieli sprintować przez przejścia, zanim w najbliższych latach kogoś nie oświeci genialna myśl aby rzucić parę światełek dla pieszych? :D
Avatar użytkownika
Viru$
Dyskutant
 
Posty: 154
Dołączył(a): piątek, 12 paź 2007, 22:37
Lokalizacja: Z nienacka...
Gadu-Gadu: 3365770

Postprzez Koala » sobota, 13 paź 2007, 11:33

kołysanka napisał(a):irytuje mnie nakaz skrętu w prawo przy wyjeździe z LIDL'a
- nawet w sezonie z racji świateł na skrzyżowaniu Jedności z Solną, nie byłoby żadnego problemu z wyjazdem w lewo, a tak większość kierowców chcących spod LIDL'a jechać w kierunku Bałtyckiej/Wylotowej, nawraca pod PLON'em

dla chcacego nic trudnego wyjezdzasz w prawo i zaraz kierunek w lewo na wjazd do punktu dializ albo parking i tyłem z powrotem na jednosci :P
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Viru$ » sobota, 13 paź 2007, 14:03

KaucZ napisał(a):Na rondzie solidarności w Koszalinie świateł nie ma, a przechodnie jednak jakoś sobie radzą...

No, ba. Najweselej jest jak czasem przez przejście sprintuje kobiecina a za nią powiewa kilkuletnie dziecko :D Faktycznie, jakoś...

KaucZ napisał(a):Pytanie: czy wie ktoś gdzie mogę pojechać w celu zrobienia układu wydechowego ? Jakiś porządny warsztacik o takiej specjalizacji proszę :).

Jaka marka? Jak bez różnicy to wyjeżdżając za Zieleniewo jest warsztat po lewej. Nie pamiętam jak facet się nazywa, ale robi dobrą robotę.
Avatar użytkownika
Viru$
Dyskutant
 
Posty: 154
Dołączył(a): piątek, 12 paź 2007, 22:37
Lokalizacja: Z nienacka...
Gadu-Gadu: 3365770

Postprzez Flo » sobota, 13 paź 2007, 15:31

kołysanka napisał(a):irytuje mnie nakaz skrętu w prawo przy wyjeździe z LIDL'a
- nawet w sezonie z racji świateł na skrzyżowaniu Jedności z Solną, nie byłoby żadnego problemu z wyjazdem w lewo, a tak większość kierowców chcących spod LIDL'a jechać w kierunku Bałtyckiej/Wylotowej, nawraca pod PLON'em


Stosujesz sie do tego znaku? :twisted: Ja juz przestalem sie przejmowac i skrecam w lewo. Nie bede rzezbil ani jezdzil dookola


edit: kraweznik tez jest tam swietny na wjezdzie
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Leon » niedziela, 14 paź 2007, 00:38

Co do wydechu to u kazdego mechanika zapewne to zalatwisz.. a ten na zieleniewie o ktorym pisze Viru$ slyszalem ze jest najdrozszy w kolobrzegu..
Avatar użytkownika
Leon
Rozgrzewa się
 
Posty: 24
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 07:42
Lokalizacja: Las Sherwood

Postprzez Viru$ » niedziela, 14 paź 2007, 00:54

Ale wciąż zawalony robotą, więc musi byc dobry :D
Zresztą znajomemu zestroił Forda Small Blocka V8 tak, że do dziś chłopak nie ma żadnych problemów z kulturą pracy silnika. A myślę, że wydech to jest coś, co się robi albo dobrze, albo wcale :D Pewnie, można tanio i po roku będzie powtórka z rozrywki ;) Z tego co słyszałem, to gość ma bardzo dobra renomę.
Chyba że jeździsz mercem. Wtedy jak w dym do Carewicza.
Avatar użytkownika
Viru$
Dyskutant
 
Posty: 154
Dołączył(a): piątek, 12 paź 2007, 22:37
Lokalizacja: Z nienacka...
Gadu-Gadu: 3365770

ukonczono ul Sw. wojciecha

Postprzez PO_hater » wtorek, 16 paź 2007, 12:02

Do dokonczenia pozostał odcinek chodnika przy skręcie w ul. Kolumba.
PO_hater
Rozgrzewa się
 
Posty: 18
Dołączył(a): piątek, 12 paź 2007, 09:01

Postprzez Bruno » czwartek, 18 paź 2007, 09:36

Myslenia trzeba przede wszystkim, a nie zgadniac na liscie czy deszcz. Rownie dobrze mozna zapytac dlaczego wladza nie bieznikuje jezdni...
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości