Koncert charytatywny

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez mimoza » niedziela, 7 paź 2007, 10:22

przyjemnie się zbierało kasę - nie spodziewałem się, że KOŁOBRZEŻANIE tak chętnie dają do puszki i to porządne banknoty, ładnie dawały vipy - i to z każdej opcji, bardzo im dzięki - jestem zbudowany, było świetnie, żałuje że nie mogłem zostać do końca, mam nadzieję ze zobaczę całość w tkk, organizatorom gratulację, oby tak kasa i ludzkie myśli pomogły Adasiowi i jego rodzinie...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Didi » niedziela, 7 paź 2007, 13:16

BYlo fantastycznie ! Beatka jakl juz mowilem slicznie spiewalas, moj byly chemik Parus tez dal czadu a Gromek mnie powalil, potem w Mosquito jak zagralismy Dziewczyny lubia braz tez podszedl do konsoli i troche pospiewal :D
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez irmc » niedziela, 7 paź 2007, 15:54

Achaja ,proszę o podanie numeru rachunku na który można wpłacać darowiznę.Pozdrawiam
irmc
Twardziel
 
Posty: 83
Dołączył(a): wtorek, 4 kwi 2006, 22:45
Lokalizacja: ztąd

Postprzez Demurrer » niedziela, 7 paź 2007, 19:24

A najlepszy był Radek Sikorski, który nawoływał do głosowania na Karpiuniuka i Zientarskiego.


:o [smilie=sick.gif]

Co najmniej niesmaczne.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez mimoza » niedziela, 7 paź 2007, 20:31

Demurrer napisał(a):A najlepszy był Radek Sikorski, który nawoływał do głosowania na Karpiuniuka i Zientarskiego.


:o [smilie=sick.gif]

Co najmniej niesmaczne.
Byłeś ? - każdy widział i słyszał co chciał, ja tam zapamiętam Twojego Starego, który dał do puszki godny posła datek i to jest ważne dla Adasia... zluzuj Demi... zluzuj...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez chooper » niedziela, 7 paź 2007, 22:04

fajnie :) widze tu wiele ukrytych talentow ;)
Avatar użytkownika
chooper
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:59
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości