
Byłeś ? - każdy widział i słyszał co chciał, ja tam zapamiętam Twojego Starego, który dał do puszki godny posła datek i to jest ważne dla Adasia... zluzuj Demi... zluzuj...Demurrer napisał(a):A najlepszy był Radek Sikorski, który nawoływał do głosowania na Karpiuniuka i Zientarskiego.
![]()
Co najmniej niesmaczne.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości