Wątek zmotoryzowanych :P

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Sowa » środa, 22 sie 2007, 22:03

Chyba warto do życia podchodzić z humorem i ranek zaczynać uśmiechem a nie złością na cały świat .Do ludzi poruszających się po jezdni nie można odnosić się z wściekłością.
Taki styl nic nie da . Wywoła się szereg konfliktów i można lagą oberwać po szybach .
Kto na tym zyska?
Poznań i Warszawę polecam na trenowanie cierpliwości . :)
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez SzOpEn » czwartek, 30 sie 2007, 00:18

A mnie korki nie dotyczą ;D
motooorr ;)
Avatar użytkownika
SzOpEn
Ważniak
 
Posty: 243
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 20:05
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez SzOpEn » czwartek, 30 sie 2007, 18:47

KaucZ napisał(a):heh... ja miałem robić A kat. ale wiadome zdarzenie pokrzyżowało mi plany :P.... a czy się poruszasz :P ? Jaki model itp ?


Suzuki Gs500 ;) fiolet metalic ;) 1993r 500cm3 moja miłość ;)
A Mercedesa juz nie mam...

Obrazek
Avatar użytkownika
SzOpEn
Ważniak
 
Posty: 243
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 20:05
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez cushu » wtorek, 4 wrz 2007, 13:22

Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez qrczak » wtorek, 4 wrz 2007, 15:11

Od jakiegoś czasu dwie refleksje mi się nasuwają.
1. Po mieście można jeździć 50 km/h, nie trzeba jechać 30 km/h, jak ktoś się boi dobić do 50 to niech rowerem jeździ, albo na piechotę chodzi.
2. Nie jeździmy z zastraszającą prędkością 30 km/h po lewym pasie na dwu pasmowej jezdni. Tego kto jedzie szybciej z tyłu z miejsca szlag trafia.


P.S. No chyba że ja jakiś niecierpliwy jestem.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kacper » wtorek, 4 wrz 2007, 16:18

qrczak napisał(a):Od jakiegoś czasu dwie refleksje mi się nasuwają.
1. Po mieście można jeździć 50 km/h, nie trzeba jechać 30 km/h, jak ktoś się boi dobić do 50 to niech rowerem jeździ, albo na piechotę chodzi.
2. Nie jeździmy z zastraszającą prędkością 30 km/h po lewym pasie na dwu pasmowej jezdni. Tego kto jedzie szybciej z tyłu z miejsca szlag trafia.


P.S. No chyba że ja jakiś niecierpliwy jestem.



Jak najbardziej jestem zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kacper
Mistrz klawiatury
 
Posty: 375
Dołączył(a): poniedziałek, 4 gru 2006, 23:48

Postprzez Slayer » środa, 5 wrz 2007, 07:11

Achaja napisał(a):qrczak jestem z Tobą... dzisiaj myslałam, ze wyprzedze zatrzymam auto i powiem temu panu za kierownica co o nim myśle


niech zgadnę, jakiś dziadek w okularach typu 'Jaruzelski'?? Wszędzie ich pełno, do tego prawko zdawali jeszcze chyba za Stalina i za cholerę się nie orientują w przepisach ruchu drogowego (nie patrzą na znaki, wymuszają pierwszeństwo, jeżdżą bez świateł itp).
Jadą sobie w tych swoich binoklach, wlepieni w przednią szybę więc nic dziwnego że nie widzą prędkościomierza... a w razie jakiegoś nagłego zdarzenia na drodze, to nie wspomnę nawet o czasie reakcji takiego kierowcy...
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Peny » środa, 5 wrz 2007, 09:15

Slayer napisał(a):niech zgadnę, jakiś dziadek w okularach typu 'Jaruzelski'?? Wszędzie ich pełno, do tego prawko zdawali jeszcze chyba za Stalina i za cholerę się nie orientują w przepisach ruchu drogowego (nie patrzą na znaki, wymuszają pierwszeństwo, jeżdżą bez świateł itp).
Jadą sobie w tych swoich binoklach, wlepieni w przednią szybę więc nic dziwnego że nie widzą prędkościomierza... a w razie jakiegoś nagłego zdarzenia na drodze, to nie wspomnę nawet o czasie reakcji takiego kierowcy...

Dlatego uwazam ze testy na prawo jazdy powinno sie zdawac raz na 10 lat. powinno to dotyczyc wszystkich obowiązkowo po 50 roku życia!
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez kołysanka » środa, 5 wrz 2007, 10:00

Podobnie jak badania - przynajmniej okulistyczne. Jak ktoś w 1960 roku miał sokoli wzrok, to wcale nie oznacza, że takowy ma i dzisiaj. A zwykli ludziska z "połówkami" na oczach muszą prawko co 3 lata wymieniać... paranoja.
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sowa » środa, 5 wrz 2007, 15:44

Kierowców nie zmienicie ale możecie zmienić stan utrzymania dróg.Może lepiej zająć się tym tematem.
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości