film jest swietny, chyba najbardziej inteligentne anime jakie dotad widzialem
za minus mozna uznac niektore banalne umoralniajace wypowiedzi, ale w koncu to tez film dla dzieciUżytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości