KaucZ napisał(a):Obyło się bez. Policjant powiedział, żebym napisał oświadczenie bo jest ewidentnie moja wina inaczej będzie mandat. Napisałem i pojechałem dalej.
Znacie dobrego blacharza jakiegoś ?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości