Wątek zmotoryzowanych :P

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Koala » wtorek, 7 sie 2007, 17:56

masakra zweznie drog,i ciezki sprzet do tego dzis pani druznik na mysliwskiej zamknela przejazd zrezygnowałem po15min i nie stałem w nim... ale bedzie bosko jak zaczną juz pełna parą zmieniac to rondo'?
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez GoMeZ » wtorek, 7 sie 2007, 20:51

KaucZ napisał(a):Obyło się bez. Policjant powiedział, żebym napisał oświadczenie bo jest ewidentnie moja wina inaczej będzie mandat. Napisałem i pojechałem dalej.
Znacie dobrego blacharza jakiegoś ?


jesli nie znalazles blacharza to napisz do mnie to dam Ci namiary na dobrego goscia:]
GoMeZ
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): środa, 2 lip 2003, 13:40
Lokalizacja: Nibylandia

Postprzez qrczak » czwartek, 9 sie 2007, 13:30

Może ktoś polecić jakiegoś dobrego mechanika samochodowego :?:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Joey » czwartek, 9 sie 2007, 22:43

a ja mam taki problem..

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewto ... 00#4163300


:( wie ktos moze cos?
Joey
 

Postprzez Sowa » sobota, 11 sie 2007, 20:03

Nie narzekajcie.Po kilku miesiącach utrudnień mamy mieć europejskie rondo.Może postawią jakiś śmieszny pomnik na rondzie lub fontannę w przyszłości.
Podobno Koszalińska ma być najładniejszą ulicą w KOŁOBRZEGU.
Wreszcie będzie zatoczka na autobusy na Grochowskiej i nie będzie ochlapywania przechodniów.
Same plusy w przyszłości! :)
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez MAJAK » niedziela, 12 sie 2007, 12:03

Ciekawe czyja to będzie zasługa - stawiam na Gromka. :D
MAJAK
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 19:01
Lokalizacja: z morza

Postprzez AJO » wtorek, 14 sie 2007, 10:56

Nie wiem czyja to będzie zasługa ale wiem , że warto pocierpieć ... będzie na pewno lepiej oby tylko nie tak jak z remontem drogi do Podczela która się zapadła.
Avatar użytkownika
AJO
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): piątek, 6 lip 2007, 13:11

Postprzez Sowa » wtorek, 14 sie 2007, 15:07

A jak nie lepiej to weselej! :lol: :D :lol: :P
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Koala » czwartek, 16 sie 2007, 15:13

Obrazek
tak by temat nie przygasł

Maxymalny skret koła... :twisted:
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Sowa » czwartek, 16 sie 2007, 15:26

Ladnie poleciał przegub!
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Koala » czwartek, 16 sie 2007, 15:42

bład nie przegub :P

rozleciał sie wachacz wypluł sworzen :D
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Slayer » czwartek, 16 sie 2007, 20:09

przy większej prędkości efekt byłby nieciekawy...
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Sowa » czwartek, 16 sie 2007, 22:02

Jedno i drugie daje podobny efekt. Ładnie jedzie się przy mniejszych szybkościach bez koła , a przy wiekszych nie radzę.Zdarzyło mi się to na zakręcie - udało się uniknąć dachowania.
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez abebe » czwartek, 16 sie 2007, 22:33

za taxi z Ogrodów - Bema na Dubois zapłaciłem 20 zl :x
Avatar użytkownika
abebe
V.I.P
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
Lokalizacja: z pipki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron