cushu napisał(a):j0shu4 napisał(a):poczta co prawda nie dowozi do domu bo za ciezko
Dowozi dowozi... nie orientuje się co prawda jakie mają rodzaje przesyłek i jaką został wysłany mój towar, ale zawsze miałem go dostarczonego pod drzwi. Co ciekawsze, jakiś rok temu, kiedy nie było mnie w domu, nie zostawili awiza, a zadzwonili do mnie i spytali czy chciałbym żeby dostarczyli mi ją pod inny adres..
masz silniejszego listonosza
wielokrotnie czekalem w domu na przesylke i co sie okazalo ?
schodze na dol a w skrzynce awizo




