Szukałem takiej kamerki lecz nie znalazłem.Może ktoś coś takiego znalazł w necie...
Szukałem takiej kamerki lecz nie znalazłem.Może ktoś coś takiego znalazł w necie...
VOLT napisał(a):Didi napisał(a):http://83.16.228.182/index.cgi
kamerka z Osrodka Bałtyk na molo i plaze
nie działa
do ogladania używam przeglądarki OPERA. Teraz przynajmniej wiadomo czy jest tłoczno na plaży hehhehe
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości