Kamerka na plaże lub centrum Kołobrzegu

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Kamerka na plaże lub centrum Kołobrzegu

Postprzez Grolsch » wtorek, 7 sie 2007, 13:39

Jestem bardzo ciekawy czy w Naszym Kołobrzegu jest jakaś kamerka internetowa na centum miasta lub plaże...??Szukałem takiej kamerki lecz nie znalazłem.Może ktoś coś takiego znalazł w necie...??
Avatar użytkownika
Grolsch
Twardziel
 
Posty: 115
Dołączył(a): czwartek, 25 gru 2003, 16:51
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Didi » wtorek, 7 sie 2007, 17:38

http://83.16.228.182/index.cgi

kamerka z Osrodka Bałtyk na molo i plaze :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez VOLT » wtorek, 7 sie 2007, 19:32

Didi napisał(a):http://83.16.228.182/index.cgi

kamerka z Osrodka Bałtyk na molo i plaze :)


nie działa
Avatar użytkownika
VOLT
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): poniedziałek, 9 lip 2007, 17:28

Postprzez Grolsch » środa, 8 sie 2007, 10:10

VOLT napisał(a):
Didi napisał(a):http://83.16.228.182/index.cgi

kamerka z Osrodka Bałtyk na molo i plaze :)


nie działa



Działa i to nawet płynnie :D do ogladania używam przeglądarki OPERA. Teraz przynajmniej wiadomo czy jest tłoczno na plaży hehhehe

Dzięki Didi
Avatar użytkownika
Grolsch
Twardziel
 
Posty: 115
Dołączył(a): czwartek, 25 gru 2003, 16:51
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości