studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olga » sobota, 28 lip 2007, 22:56

Uwielbiam profesorów doktorów habilitowanych :lol: Na UMK chyba gorszej zarazy nie ma :smiech:

Miałam egzamin 7 lipca, do tej pory nie ma wyników pomimo, że miały się pojawić po 2 tygodniach... "Obiecuję państwu, że nie przekroczę terminu 2 tygodni. Szanuję państwa czas." :lol:
Wyniki się nie pojawiły, a 3-4 sierpnia jest poprawka :yay: Termin nie do ruszenia, bo profesorek wybiera się na długi urlop :| Zapytany 2 dni temu o wyniki odpowiedział: ''dostaną je państwo w przyszłym tygodniu". Tylko, że w przyszłym tygodniu jest poprawka :ROTFL:
Ogólnie poziom irytacji, wkurzenia itp. w mojej grupie sięgnął już punktu kulminacyjnego, bo profesorek łamie wszystkie punkty regulaminu... Szykuje się 'bunt' :doh: Mam jednak nadzieję, że zaczekają z tym 'buntem' aż jednak poda wyniki, bo spodziewam się pozytywnej oceny :p Jak 'bunt' wybuchnie za wcześnie, to jeszcze profesorek się wkurzy i dopiero będzie kicha :smiech:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Elfik » niedziela, 29 lip 2007, 10:01

Zupełnie jakbym słuchała koleżanki, ktora miała taka samą "przyjemność" studiowania administracji na UMK. Po roku stamtąd uciekła i jest z tego bardzo zadowolona. Takie numery z terminami wynikow, zapadajacymi sie pod ziemię profesorami były na porządku dziennym u niej ;/
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez Olga » niedziela, 29 lip 2007, 10:59

Mi się ogólnie bardzo podoba na UMK i lubię swój kierunek - właśnie Administrację :D Profesorzy doktorzy habilitowani odstawiają czasem dziwne rzeczy :lol: budząc w nas mordercze instynkty, ale pierwszy raz trafił się nam ktoś aż tak... brak pomysłu na określenie ;) Cóż... trzeba czekać... i modlić się, żeby na USOSie pojawiła się niedługo jakaś miła ocena, bo inaczej będzie źle :|
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez VOLT » poniedziałek, 30 lip 2007, 22:39

wzt co studiujesz i na ktorym jestes roku
Avatar użytkownika
VOLT
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): poniedziałek, 9 lip 2007, 17:28

Postprzez VOLT » poniedziałek, 30 lip 2007, 22:43

WZT napisał(a):
VOLT napisał(a):wzt co studiujesz i na ktorym jestes roku


a czemu pytasz?


kto pyta nie błądzi

nie odpowiada sie pytaniem na pytanie :)
Avatar użytkownika
VOLT
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): poniedziałek, 9 lip 2007, 17:28

Postprzez VOLT » czwartek, 2 sie 2007, 17:19

WZT napisał(a):
VOLT napisał(a):
WZT napisał(a):
VOLT napisał(a):wzt co studiujesz i na ktorym jestes roku


a czemu pytasz?


kto pyta nie błądzi

mozesz zawsze google zapytac.....:P :D :)

VOLT napisał(a):nie odpowiada sie pytaniem na pytanie :)



sorki ale jesli pytanie dotyczy mojej sfery zyciowej to przynajmniej mam prawo wiedziec w jakim celu udzielam tych informacji no nie?



dobra luz ale intrerere mnie ile juz lat studiujesz i co to za elitarna szkoła
Avatar użytkownika
VOLT
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): poniedziałek, 9 lip 2007, 17:28

Postprzez FiDo » czwartek, 2 sie 2007, 17:21

Wyzsza Szkola Tanca Goralskiego
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez VOLT » czwartek, 2 sie 2007, 18:18

FiDo napisał(a):Wyzsza Szkola Tanca Goralskiego
,

ty, ja to samo sie uczylem
Avatar użytkownika
VOLT
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): poniedziałek, 9 lip 2007, 17:28

Postprzez VOLT » czwartek, 2 sie 2007, 22:59

WZT napisał(a):
FiDo napisał(a):Wyzsza Szkola Tanca Goralskiego



ZLE!!! :P przestan wprowadzac ludzi w blad:P

Wyzsza ELitarna Szkola Panowania nad Swiatem:P


masz kompleksy
Avatar użytkownika
VOLT
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): poniedziałek, 9 lip 2007, 17:28

Postprzez Olga » niedziela, 5 sie 2007, 15:04

Doktorek podał wyniki na 3 dni przed poprawką :lol: Niestety nie wszytkim się poszczęściło i mieli 'mały' problem' :|
Zaliczyłam, ale mam 100% pewność, że facet prac nie sprawdzał, bo dwie dziewczyny, które spisały wszystko ode mnie dostały 4+ i 5 a ja 3+ :doh: :lol: Z resztą posypały się takie oceny, że można przypuszczać iż nie spojrzał nawet na nasze kartki ;)

Najważniejsze, że mam już spokojną głowę i spokojne wakacje :D
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości