Wątek zmotoryzowanych :P

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Bruno » piątek, 27 lip 2007, 11:04

mam teorie spiskowa rodem z ronda solidarnosci. Z obserwacji wynikalo ze 7 z 10 jadacych wprost z prawego pasa mialo rejestracje PO, bo oni nienawidza Prawa Drogowego i Sprawiedliwosci spolecznej ;) :lol: :twisted:
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Bruno » piątek, 27 lip 2007, 11:25

jadac dzis do pracy, 52 minuty w korku od gazowni do skrzyzowania jednosci/sienkiewicza
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Peny » piątek, 27 lip 2007, 11:28

Ale w sumie to sie nie ma co dziwic ze niektorzy skrecajacy w prawo ze swojego pasa nie wiedza jak jechac, bo rondo jest zle oznakowane. Pasow nie widac wcale, a znaki pionowe.. no coz, nie wszyscy na nie zwracaja uwage, owszem, blad kierowców. Ale gdyby byly pasy to by bylo latwiej... I guess ;)

No chyba ze jakis burak z premedytacją jedzie prosto z pasa do skretu w prawo...a niech któremuś ktoś boczek zarysuje :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez qrczak » piątek, 27 lip 2007, 11:32

Ja już zapomniałem prawie jak to rondo wygląda, w czasie sezonu przemieszczam się uzdrowiskami, ale widzę że wjeżdżając od strony Ogrodów nie można jechać na pamięć, chyba że się ma blachy do robienia. :wink:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez loisslane » piątek, 27 lip 2007, 11:56

Zmotoryzowanym pragnącym poćwiczyć cierpliwość i świety spokój, polecam ulice w okolicy remontu przy latarni morskiej. Tak około 12 - 15. Emocje gwarantowane :lol:
loisslane
 

Postprzez Slayer » piątek, 27 lip 2007, 12:03

qrczak napisał(a):Ja już zapomniałem prawie jak to rondo wygląda, w czasie sezonu przemieszczam się uzdrowiskami


Nie wiem czy to dobry pomysł, za 'medykiem' zaczynają się takie korki, że odechciewa mi się jechać tamtędy na skróty...
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Flo » piątek, 27 lip 2007, 12:07

ja o dziwo ostatnio na nikogo sie nie wydzieralem i nie trabilem, jakis postep na drogach :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez qrczak » piątek, 27 lip 2007, 12:08

Slayer napisał(a):
qrczak napisał(a):Ja już zapomniałem prawie jak to rondo wygląda, w czasie sezonu przemieszczam się uzdrowiskami


Nie wiem czy to dobry pomysł, za 'medykiem' zaczynają się takie korki, że odechciewa mi się jechać tamtędy na skróty...


Mi się też odechciewa, ale ciągle zapominam.
Hasło na lato w Kołobrzegu dla kierowców.
Zaszaleję i wrzucę trójkę. :lol:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez loisslane » piątek, 27 lip 2007, 12:19

qrczak napisał(a):Hasło na lato w Kołobrzegu dla kierowców.
Zaszaleję i wrzucę trójkę. :lol:


dobre :lol:
loisslane
 

Postprzez Slayer » piątek, 27 lip 2007, 12:20

prawdziwe :D
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 14 gości