

qrczak napisał(a):Ja już zapomniałem prawie jak to rondo wygląda, w czasie sezonu przemieszczam się uzdrowiskami
Slayer napisał(a):qrczak napisał(a):Ja już zapomniałem prawie jak to rondo wygląda, w czasie sezonu przemieszczam się uzdrowiskami
Nie wiem czy to dobry pomysł, za 'medykiem' zaczynają się takie korki, że odechciewa mi się jechać tamtędy na skróty...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości