Wątek zmotoryzowanych :P

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Bruno » poniedziałek, 23 lip 2007, 15:40

MAJAK napisał(a):Nie sądzę Bruno abyś kiedykolwiek zasiadał za kierownica

Nie sadzcie, bo bedziecie sadzeni - juz w pierwszym zdaniu sie mylisz :P
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » poniedziałek, 23 lip 2007, 20:35

a ja najbardziej lubie rondo
jedzic sobie w kolko
mam duzo czasu
to jezdze

:lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Vin » poniedziałek, 23 lip 2007, 20:37

na osiołku :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Vin » poniedziałek, 23 lip 2007, 20:46

0wn4g3 napisał(a):
Vin napisał(a):a ja najbardziej lubie rondo
jedzic sobie w kolko
mam duzo czasu
to jezdze

:lol:


Dookoła ronda, czy rondla? :twisted:


dookola ronda z rondlem na glowie :twisted:

:lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Slayer » wtorek, 24 lip 2007, 18:57

ehh strach się bać... jadę sobie wczoraj na Zieleniewo (wiadomo Trzebiatowska/VI Dyw. Piechoty) na wysokości Sukcesu (takie lekkie wzniesienie tam jest), a tu mi wyskakuje auto na czołówkę (oczywiście turysta pędził pod prąd dwupasmówką).
naprawdę trzeba uważać... ale szczęśliwie skończyło się jedynie na chwili strachu :)
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Adi » wtorek, 24 lip 2007, 19:33

Slayer napisał(a):a tu mi wyskakuje auto na czołówkę (oczywiście turysta pędził pod prąd dwupasmówką).


co on tam robil? omijal korek czy co?! :P
Adi
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): piątek, 20 lip 2007, 16:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Warszawa

Postprzez Slayer » wtorek, 24 lip 2007, 20:17

Może uciekał z salonu KIA, nie wiem :P :wink:
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Mafi » czwartek, 26 lip 2007, 16:22

Bo zwyczajnie na osiedlowych parkingach - pod blokami, ludzie maja upatrzone miejsca parkingowe, na których najczęściej parkują, reszta sąsiadów zresztą tak samo. Także jak widzą inne auto to ich szlag trafia i czują się jakby to ich własność była.

Bo rozumiem, że to nie pod Twoim blokiem było? ;)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Mafi » czwartek, 26 lip 2007, 16:32

No widzisz, ktoś sobie upatrzy miejsce, sąsiedzi mają to na uwadze - zreszta sami przygarniają inne miejsca i tak się ludzie dziwnie przyzwyczajają, przywłaszczając kawałek gruntu. Wszędzie tak w sumie jest.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości