o 20.00 byłam w okolicy molo, ale żadnej znajomej twarzy nie widziałam, nieznajomomo podejrzanej też nie
W każdym razie wieczór był udany.
o 20.00 byłam w okolicy molo, ale żadnej znajomej twarzy nie widziałam, nieznajomomo podejrzanej też nie
ptaku napisał(a):kulA napisał(a):i nawet ja zaszczycilem swoja obecnoscia, ale byl to istny przypadek, ja bylem na koncercie
W moim przypadku też czysty przypadekBo ja wcale nie przyszedłem na zlot...

Agunia napisał(a):Flo napisał(a):o 5:30 bylem w domu![]()
![]()
godzinę szliście?![]()
mi przypadkiem też się zdarzyło zawitać... bosz.... I'm sorry....więcej nie będę![]()
![]()
WZT taaa piwo pili... a ile rozlali

Agunia napisał(a):Flo napisał(a):kto rozlewal?![]()
![]()
![]()
Ja tylko jedno upuscilem chwile po tym jak w innym temacie powiedzialem "tak to sie robi"![]()
![]()
No kto, kto? Fidziak się wiercił i pokale zwalał co chwila
Kazdy rzucil co mial 
Agunia napisał(a):Flo napisał(a):Zaluj zes nie widziala zrzutki w Tawernie na 2 dzbany![]()
![]()
![]()
Kazdy rzucil co mial
ja to żałuję, że nie poznałam pana Mirka![]()
zdjęć nie będzie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości