ZLOT 21.07 na swiezym powietrzu

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Elfik » niedziela, 22 lip 2007, 11:14

A ja się ulokowalam z ekipą w całkiem innej części plaży :) o 20.00 byłam w okolicy molo, ale żadnej znajomej twarzy nie widziałam, nieznajomomo podejrzanej też nie :wink:
W każdym razie wieczór był udany.
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez kulA » niedziela, 22 lip 2007, 11:20

i nawet ja zaszczycilem swoja obecnoscia, ale byl to istny przypadek, ja bylem na koncercie ;)
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez cichy » niedziela, 22 lip 2007, 11:40

ptaku napisał(a):
kulA napisał(a):i nawet ja zaszczycilem swoja obecnoscia, ale byl to istny przypadek, ja bylem na koncercie ;)

W moim przypadku też czysty przypadek :P Bo ja wcale nie przyszedłem na zlot...

no dokladnie...to wszystko jej wina...zaciagnela nas tam :twisted: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Agunia » niedziela, 22 lip 2007, 18:25

Flo napisał(a):o 5:30 bylem w domu :lol: :lol: :lol:


godzinę szliście? :lol:
mi przypadkiem też się zdarzyło zawitać... bosz.... I'm sorry....więcej nie będę :P
:lol:

WZT taaa piwo pili... a ile rozlali :P
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Flo » niedziela, 22 lip 2007, 18:26

Agunia napisał(a):
Flo napisał(a):o 5:30 bylem w domu :lol: :lol: :lol:


godzinę szliście? :lol:
mi przypadkiem też się zdarzyło zawitać... bosz.... I'm sorry....więcej nie będę :P
:lol:

WZT taaa piwo pili... a ile rozlali :P


kto rozlewal? :lol: :lol: :lol:

Ja tylko jedno upuscilem chwile po tym jak w innym temacie powiedzialem "tak to sie robi" :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Agunia » niedziela, 22 lip 2007, 18:29

Flo napisał(a):kto rozlewal? :lol: :lol: :lol:

Ja tylko jedno upuscilem chwile po tym jak w innym temacie powiedzialem "tak to sie robi" :lol: :lol: :lol:


No kto, kto? Fidziak się wiercił i pokale zwalał co chwila :P
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Flo » niedziela, 22 lip 2007, 18:30

Agunia napisał(a):
Flo napisał(a):kto rozlewal? :lol: :lol: :lol:

Ja tylko jedno upuscilem chwile po tym jak w innym temacie powiedzialem "tak to sie robi" :lol: :lol: :lol:


No kto, kto? Fidziak się wiercił i pokale zwalał co chwila :P



nastepnym razem polecimy tylko na winie :lol:

Zaluj zes nie widziala zrzutki w Tawernie na 2 dzbany :lol: :lol: :lol: :lol: Kazdy rzucil co mial :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Agunia » niedziela, 22 lip 2007, 18:32

Flo napisał(a):Zaluj zes nie widziala zrzutki w Tawernie na 2 dzbany :lol: :lol: :lol: :lol: Kazdy rzucil co mial :lol:


ja to żałuję, że nie poznałam pana Mirka :lol:

zdjęć nie będzie :twisted:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Flo » niedziela, 22 lip 2007, 18:33

Agunia napisał(a):
Flo napisał(a):Zaluj zes nie widziala zrzutki w Tawernie na 2 dzbany :lol: :lol: :lol: :lol: Kazdy rzucil co mial :lol:


ja to żałuję, że nie poznałam pana Mirka :lol:

zdjęć nie będzie :twisted:


i tekst "tylko nie za cycki" podczas robienia zdjecia z p Mirkiem :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości