"Problem tylko taki, że fanatyka nigdy nie przekonasz " wiec 0wn4g3 nie udało sie "IM" ciebie przekonać ?
Czytajac toje posty w tym watku to ty jawisz sie jako najwiekszy fanatyk, za duzo w twoich postach agresji, to nie jest dyskusja. Wspołczuje ,ze na kazdym kroku nachodza cie traworzerni idioci i naklaniaja do jedzenia zielska, to sie cyba do telewizji nadaje.
Nie jadlem miesa przez 4 lata,nikogo do tego nie naklanialem i czesto spotykalem sie z roznymi smiesznymi uwagami na ten temat i wyobraz sobie ze nie nazywalem nikogo scierwojadem, czy czyms w tym guscie, wiec zbastuj i to wlasnie tobie, a nie traworzernym idiotom proponuje troche wiecej taktu.
pzdr600