co do parkietu to na to narzekać nie moge....... moje szpilki w całości dotarły do domku i żadnego orła nie wywinęłam....... tylko jak siedziałam to mnie nóżki bolały więc trzeba było szaleć na "danceflorze"


keeper napisał(a):Bruno napisał(a):Deja Vu napisał(a): Albo np. podłoga szklana podświetlana.
Hola, hola - to juz nie parkiet...
chyba, ze swiatowo pojedziesz z nazwa dancefloor
No jasne,ze dancefloor, a jaktzn podloga do tanczenia?
a szklana podswietlana fajnie wyglada,ale to raczej lata 80-te.
)Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 13 gości