Mosquito - HELP

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez telka_es » poniedziałek, 9 lip 2007, 17:47

Marku prawdziwa cnota krytyki się nie boi...... napisałam że podział przeze mnie dokonany nie był dychotomiczny a jedynie powierzchowny, wiem że nie powinnam, ale już tak mam pierwsza jest zawsze ocena prezencji danych osób, towarzystwa - nigdy nie zaglądam ludziom do portfela i nie sprawdzam w ewidencji czy w KRS'ie czy są przedsiębiorcami czy nie, za przeproszeniem gó**o mnie to obchodzi - ważna jest osobowośc a ona zawsze zostaje uzewnętrzniona w ok 70 %

co do parkietu to na to narzekać nie moge....... moje szpilki w całości dotarły do domku i żadnego orła nie wywinęłam....... tylko jak siedziałam to mnie nóżki bolały więc trzeba było szaleć na "danceflorze" :wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 9 lip 2007, 21:52

keeper napisał(a):
Bruno napisał(a):
Deja Vu napisał(a): Albo np. podłoga szklana podświetlana. :P

Hola, hola - to juz nie parkiet...
chyba, ze swiatowo pojedziesz z nazwa dancefloor :P


No jasne,ze dancefloor, a jak :roll: tzn podloga do tanczenia? :D a szklana podswietlana fajnie wyglada,ale to raczej lata 80-te.


Powiedz lepiej kiedy zawitasz w me piękne strony, abyśmy razem poszalały, hę?? :P :twisted:

(sprawdzisz parkiet :mg: )
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sliver » wtorek, 10 lip 2007, 19:35

A mnie się podobało.
Sliver
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): piątek, 9 lut 2007, 20:14

Postprzez cichy » środa, 11 lip 2007, 13:44

hehe...ostatnie foto fajne :) choc troche nie wyrazne ;)
pasujecie ;)
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Tisaja » środa, 11 lip 2007, 16:51

O własnie SatH.. pytałes , czy mam juz ulubioną... to jedna z nich.... Ta ostatnia jest właśnie jedna z ulubionych... ;)
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez imagination » czwartek, 12 lip 2007, 10:57

moim zdaniem jest swietnie, sobotnia impreza udala sie nadzwyczajnie, swietna atmosfera ludzie i wystroj mosquito!!! naprawde nie oczekiwalam nawet ze bedzie tak fajnie!!! wielkie brawa i podziekowania!!!
imagination
Nowicjusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 8 lip 2007, 14:40

Postprzez Vin » czwartek, 12 lip 2007, 19:50

myslalam ze tam bylo fajnie, nawet bylam o tym przekonana
ale dopiero teraz na tych zdjeciach widze, ze tam nie bylo fajnie - tam bylo zajebiscie

bardzo fajnie - beep mnie wkurza
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez EKG » piątek, 13 lip 2007, 06:43

Lokal bardzo fajny, drinki ok, szkoda, tylko że KAC na drugi dzień taki sam ......... :wink: A prosiłem, błagałem ............ nie pijmy więcej bo, to już chyba ....... butelka. :lol: Oj, bolało .... :help:
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez Didi » sobota, 14 lip 2007, 02:48

Noc rewelacyjna Lech Epicentrum niesamowita imprezka kogo nie bylo niech zaluje zajebiste klimaty i rewelacyjni dj-e Chris Jaxx, Discobart i ta wizualizacja :D
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

dicso

Postprzez Ginger » sobota, 14 lip 2007, 17:02

Byłam, widziałam. Lokalik całkiem całkiem.
Ginger
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): czwartek, 12 lip 2007, 19:53

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 13 gości