Mosquito - HELP

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mist » niedziela, 8 lip 2007, 09:44

telka_es napisał(a):byłam, widzialam......... i co ?? i nico !! miała byc rewelka a tu zwykłości......
klubem tego nazwać nie można, to małomiasteczkowa dyskoteka.......

spodziewałaś się SQ w kołobrzegu? :]
Avatar użytkownika
Mist
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 20:14

Postprzez Mafi » niedziela, 8 lip 2007, 10:29

Bruno napisał(a):
telka_es napisał(a): poza dygnitarzami blacharskie towarzystwo . . . . no tak bo czego można spodziewąc się więcej.......


Dzieki, fajnie tak byc ocenionym...


Ja też dziękuję. Heh :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Tisaja » niedziela, 8 lip 2007, 10:38

telka_es
pst: Tisajka chyba tez mi gdzieś śmignęła.......... :wink:

:lol: :lol: Tisajka migała dość intensywnie zwałaszcza w momentach szantażu SatHa.... :lol:
Idziesz...albo rozmawiamy dalej.... :lol: :lol:
Migałam tez nieustannie z Mafi....
Zaliczyłam dwie darmowe kolejki "kamikaze" przy barze od jakichs panów.. więcej-odmówiłam... :lol: A mieli 18 sztuk... :lol:
Lepsze niz wscieklaki.... :roll:

Drinki sie paliły.. latałam z pochodnia.. :lol:

Klub piękny... bawiłam sie przejedwabiscie fantastycznie.... i o to chodzi.... :roll:

Dziekuje za świetna zabawe ludziom , z którymi byłam... i Tobie Marco..
Gratuluje- udało Ci sie.. :wink:
Ostatnio edytowano niedziela, 8 lip 2007, 10:45 przez Tisaja, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Bruno » niedziela, 8 lip 2007, 10:45

Ja sie bawilem przednie ;) Dzieki towarzystwu, w ktorym bylem (widocznie telka_es takiego szczescia juz nie miala). Muza wywazona, drinki doskonale (tylko ciut czekac na nie trzeba bylo, ale to w koncu pierwszy dzien - zgrywanie sie zalogi itd).
Jednym slowem na duzy plus...
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » niedziela, 8 lip 2007, 10:55

Słonko Chciałam Ci napisać, że jedna pani w dość zaawansowanej ciąży pląsała - od razu sobie o Tobie pomyślałam.

I normalnieee gdybyś Ty te drinki widziałaaa... normalnie jak na Hawajach... d rinki takie, że głowa mała... z owocami... z mnóstwem owoców... z płonącymi bzdetami - Tisaja przez cały parkiet leciała, żeby mi przynieść zanim zgaśnie :lol:

Muzyka spoko, wystrój też, wiadomo - zabawa zależy głównie od towarzystwa - moje było świetne więc i świetnie się bawiłam. Może chłopaki foty wrzucą to sobie chociaż pooglądasz. :)

Co do loży i kuchni to chyba marko musi Ci odpowiedzieć. Ja nie zauważyłam. Ale klimę dość dobrą mają, ja nie czułam dymu tak strasznie i sporo osób wychodziło palić do osobnego pomieszczenia.

Tiss... :*
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Mafi » niedziela, 8 lip 2007, 11:25

Żałuj tych drinków Achaja. Normalnie były nieziemskie - i co ważniejsze naprawdę tanie. Ale nic straconego, jak pisał SatH w weekendy można się załapać. Coś czuję, że niektórzy to będą dla samych drinków tam chodzić... Mam w buzi jeszcze smak tych specjałów... mmm... :roll:

I te owoceee... mmm... :roll:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez telka_es » niedziela, 8 lip 2007, 11:49

Bruno - podzial którego dokonałam nie jest dychotomiczny, oczywiście wyjątki się zdarzały, ale oceniając powierzchownie przeważały dwie grupy, więc co zauważyłam to napisałam, w końcu moje wrażenie ;)

i czy ja powiedziałam żże źle się bawiłam? nie! więc nie przekręcaj . . .


Achaja - ironia wielkiego świata niepotrzebna, bo on jest tam gdzie ludzie którzy potrafią go stworzyć ........ :wink:


Mimoza - wybaczysz ?? hehehe ale nie pamietam żebym obiecywała Cie zabrać :wink:


Mist - a żabyś wiedział że spodziewałam się czegoś na kształt SQ, jakiejś nowości nowości w naszym mieście........


Slonkokg - nawet nie wiesz jak wiele rzeczy mnie się podoba i ile mnie zachwyca, a że jestem wybredna to inna sprawa, i jak coś jest nie tak to chyba mam prawo o tym napisać , w końcu to tylko moja opinia....... chyba że musze myśleć tak jak wszyscy, sory ale to nie ja - nie wpisuje się w schematy..... :wink:


co do klubu to jeszcze jedno na minus: nie można było płacić kartą........... :cry:

a na plus tak jak Achaja mówiła kibelki pico bello, duża przestronność, i klimatyzacja......
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez telka_es » niedziela, 8 lip 2007, 12:01

oki doki ja napisałam .........

na mnie piorunującego wrażenia nie zrobił, więc nie bede się zachwycała, bo wszyscy tak czynią..... w końcu są gusta i guściki a o nich się nie dyskutuje.........

:wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości