zrobta ludziska cos z to pogodo

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

zrobta ludziska cos z to pogodo

Postprzez mimoza » sobota, 7 lip 2007, 08:10

uprzejmie zwracam sie do wielce wplywowego frum tkk, by sprawiło poprawe pogody... i to od zaraz... mam zimnego wilgotnego doła... może jakies recepty ? tylko nie polecajcie mi wódy, bo ledwo wróciłem z odwyku... a ostatnie zbiory zabrały chłopaki w czasie działkowania.... to starszne... i wszyscy o tym pisali...

więc co z tą pogodą ? SOS!
:help: :help: :help:
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Elfik » sobota, 7 lip 2007, 09:31

W końcu wszystkomogące forum powinno jakoś wpłynąć na pogodę :P Już nawet nie musi być upałow, tylko żeby nie padało i nie wiało ciagle, bo chodzę jakaś zaspana i bez energii. Ja chcę założyć klapeczki i iść na plażę, a przy tej pogodzie to chyba kozaki z szafy niedługo wyciagnę, mogą sie jeszcze przydać :evil:
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez telka_es » sobota, 7 lip 2007, 10:01

Mimoza o ile dobrze wiem to ty masz moc sprawczą....... więc działaj !!!!!!!


ja też tęsknie za słoneczkiem........
mogą być nawet upały :wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez cushu » sobota, 7 lip 2007, 13:12

no przecież ładnie jest :lol:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez kamila » sobota, 7 lip 2007, 14:28

wciągnęłam nosem troche chmur, lepiej? :mg:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez loisslane » sobota, 7 lip 2007, 15:07

0wn4g3 napisał(a):Aczkolwiek sa tacy co wolą pogodę w proszku :twisted:


...a inni półśrodki...
loisslane
 

Postprzez mimoza » sobota, 7 lip 2007, 18:10

Jesteście wielecy... obejrzałem Kubicę, trohe koncertu, wylazłemz koca, otwieram balkon a tu cudnie jest - no lecę na spacer... oby tak dalej... wiatr może być, byle nie chmury.... do jutra :serce: :serce: :serce:
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Elfik » sobota, 7 lip 2007, 19:00

mimoza napisał(a):Jesteście wielecy... obejrzałem Kubicę, trohe koncertu, wylazłemz koca, otwieram balkon a tu cudnie jest - no lecę na spacer... oby tak dalej... wiatr może być, byle nie chmury.... do jutra :serce: :serce: :serce:

Jeszcze trochę popiszemy i pozaklinamy pogodę to może jutro nawet tego okropnego wiatru nie będzie :P :D
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez cushu » sobota, 7 lip 2007, 19:07

Jutro będzie deszcz. Gówniany front atmosferyczny przyjdzie i zdołuje wszystkich meteopatów, psychopatów i innych takich co się kończą na -ów, albo w ogóle się kończą, bądź byli będą lub są skończeni. Taki lajf. :lol:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Colberg » sobota, 7 lip 2007, 21:23

Pogoda jest SUPER! :D
Wolicie tak jak w Grecji? 40 stopni w cieniu? Wątpię... Wolę zimne kołobrzeskie lata i ciepłe zimy :)
Avatar użytkownika
Colberg
Ważniak
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek, 28 gru 2004, 21:51
Lokalizacja: Danzig

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości