więc co z tą pogodą ? SOS!


Już nawet nie musi być upałow, tylko żeby nie padało i nie wiało ciagle, bo chodzę jakaś zaspana i bez energii. Ja chcę założyć klapeczki i iść na plażę, a przy tej pogodzie to chyba kozaki z szafy niedługo wyciagnę, mogą sie jeszcze przydać 
mimoza napisał(a):Jesteście wielecy... obejrzałem Kubicę, trohe koncertu, wylazłemz koca, otwieram balkon a tu cudnie jest - no lecę na spacer... oby tak dalej... wiatr może być, byle nie chmury.... do jutra![]()
![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości