Praca w Orange w Kołobrzegu

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez boss » środa, 27 cze 2007, 19:28

fajna reklama......
Avatar użytkownika
boss
Twardziel
 
Posty: 78
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 13:56
Lokalizacja: miejscowy

Postprzez qrczak » środa, 27 cze 2007, 19:29

ziomusiu, nie ten dział raczej.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez BLAaa » środa, 27 cze 2007, 20:09

We własnych szeregach nie macie chętnych? ;)
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez j0shu4 » środa, 27 cze 2007, 21:24

ziomuś napisał(a):
BLAaa napisał(a):We własnych szeregach nie macie chętnych? ;)


A co tu ma przynalezność partyjna?

nadmiar rak do pracy i 100 ojcow sukcesu
:twisted:
to byl OT przyznaje oficjalnie i ide sie biczowac
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Konsul » środa, 27 cze 2007, 21:33

ziomuś napisał(a):
BLAaa napisał(a):We własnych szeregach nie macie chętnych? ;)


A co tu ma przynalezność partyjna?

Koledzy nie dają pracy? Oj,oj oj przypomnij się POsłowi. Przecież wstępując do "MD" myślałeś o swojej przyszłości! Ale nie w markecie u "dilera" komórek chyba??? Trza być asertywnym coś się znajdzie, każda dziedzina wchodzi w grę, studiowałeś coś pół roku? No to już jest.
Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać. :wink:
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez kacper » środa, 27 cze 2007, 21:45

Konsul napisał(a): Trza być asertywnym coś się znajdzie, każda dziedzina wchodzi w grę, studiowałeś coś pół roku? No to już jest.


To tyle tylko trzeba żeby pracować w PŻB :wink: :wink:
kacper
Mistrz klawiatury
 
Posty: 375
Dołączył(a): poniedziałek, 4 gru 2006, 23:48

Postprzez Flo » środa, 27 cze 2007, 21:47

to "se" pogadali na temat :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Konsul » środa, 27 cze 2007, 21:50

kacper napisał(a):
Konsul napisał(a): Trza być asertywnym coś się znajdzie, każda dziedzina wchodzi w grę, studiowałeś coś pół roku? No to już jest.


To tyle tylko trzeba żeby pracować w PŻB :wink: :wink:

Wiesz co Kacper, znamy się. A Ty w Gołotę się bawisz? Wiesz, trochę to głupie z Twojej strony. Zarzucasz mi brak wiedzy w dziedzinie gospodarki nieruchomościami? To napisz wprost.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Konsul » środa, 27 cze 2007, 21:52

ziomuś napisał(a):
Konsul napisał(a):
ziomuś napisał(a):
BLAaa napisał(a):We własnych szeregach nie macie chętnych? ;)


A co tu ma przynalezność partyjna?

Koledzy nie dają pracy? Oj,oj oj przypomnij się POsłowi. Przecież wstępując do "MD" myślałeś o swojej przyszłości! Ale nie w markecie u "dilera" komórek chyba??? Trza być asertywnym coś się znajdzie, każda dziedzina wchodzi w grę, studiowałeś coś pół roku? No to już jest.
Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać. :wink:


Dzięki. Pojechałeś mnie za ogłoszenie o pracy;/ sympatycznie

No w życiu, wręcz przeciwnie. Próbuję na Twoich kolegach wymusić zachowanie, że się o swoich nie zapomina. A może tak jest? To co z hasłem "Pomyśl o swojej przyszłości"? Nieaktualne?
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez kacper » środa, 27 cze 2007, 21:55

Próbuje wprowadzic troche humoru , a mam super dzięki swoim dzieciaczkom , rozbawiły mnie do łez opowiadajac bajki na dobranoc.

Ziomek podał proste info ( fakt nie w tym dziale może) a robicie z tego wielkie halo . Może napisze temat - POMIDOR - wtedy też dopasujecie do tego ideologię .
kacper
Mistrz klawiatury
 
Posty: 375
Dołączył(a): poniedziałek, 4 gru 2006, 23:48

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości