ziomuś napisał(a):BLAaa napisał(a):We własnych szeregach nie macie chętnych?
A co tu ma przynalezność partyjna?

kacper napisał(a):Konsul napisał(a): Trza być asertywnym coś się znajdzie, każda dziedzina wchodzi w grę, studiowałeś coś pół roku? No to już jest.
To tyle tylko trzeba żeby pracować w PŻB![]()
ziomuś napisał(a):Konsul napisał(a):ziomuś napisał(a):BLAaa napisał(a):We własnych szeregach nie macie chętnych?
A co tu ma przynalezność partyjna?
Koledzy nie dają pracy? Oj,oj oj przypomnij się POsłowi. Przecież wstępując do "MD" myślałeś o swojej przyszłości! Ale nie w markecie u "dilera" komórek chyba??? Trza być asertywnym coś się znajdzie, każda dziedzina wchodzi w grę, studiowałeś coś pół roku? No to już jest.
Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać.
Dzięki. Pojechałeś mnie za ogłoszenie o pracy;/ sympatycznie
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości