
marko napisał(a):OK ! zdradzę wiec jak wyglada w środku, oto kilka zdjęć - w nocy jest zupełnie inaczej, ale wiadomo że nie wszystkim sie spodoba. Zdaję sobie sprawe że jeszcze się taki nie urodził co wszystkim dogodził - prawda ?

McCool napisał(a):Szkoda tylko, że się dopiero za dwa lata będę mógł przekonać.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 13 gości