Mosquito - HELP

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez keeper » wtorek, 26 cze 2007, 15:41

Kolorowo i dobrze. Mojemu ignorantowi sie spodoba, bo to barwy klubu sportowego Aston Villa :roll:
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez abebe » wtorek, 26 cze 2007, 15:45

wszyscy słodzą aż mnie mdli, ja opinię zachowam dla siebie, ale pozdrawiam serdecznie Marku :D
Avatar użytkownika
abebe
V.I.P
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
Lokalizacja: z pipki

Postprzez Deja Vu » wtorek, 26 cze 2007, 16:09

Tylko żeby nie zmieniło się w taką mordownie jak River.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez HorHe » wtorek, 26 cze 2007, 16:38

skoro osób z zewnątrz wejdzie ok 100 i skoro to otwarcie - przewidziane są jakieś rezerwacje na te "cenne" wejściówki ? :) bo nie fajnie byloby być osobą nr 101 i iść do domu :P
Avatar użytkownika
HorHe
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 23 maja 2007, 16:56

Postprzez yennefer » wtorek, 26 cze 2007, 18:17

zdjęcia robią duże wrażenie... tak na pierwszy rzut oka - super, ciekawe, jak to wszystko będzie wyglądać na żywo :twisted:
jak na Kołobrzeg to naprawdę COŚ... w wakacje na pewno wpadnę ;)
a tak na marginesie, marko, wstęp będzie 20 zł na otwarciu czy to już stała cena?
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Didi » wtorek, 26 cze 2007, 18:33

zdjecia sa wysmienite, ale wnetrza na zywo w tym oswietleniu ktore tam jest pozostawia niesamowite wrazenie :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Deja Vu » wtorek, 26 cze 2007, 20:19

ta, jak w różowej landrynce. Nazwa lokalu przewyższa wystrój.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez Peny » wtorek, 26 cze 2007, 20:52

marko napisał(a):OK ! zdradzę wiec jak wyglada w środku, oto kilka zdjęć - w nocy jest zupełnie inaczej, ale wiadomo że nie wszystkim sie spodoba. Zdaję sobie sprawe że jeszcze się taki nie urodził co wszystkim dogodził - prawda ?


gdzie jest baaaaaaaaaarrrr :twisted: :twisted:

Nie bede oceniac poki nie sprobuje... wygląda... apetycznie..? hmm.. wygląda jak widać. Zobaczymy :] :roll:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez sie wie » wtorek, 26 cze 2007, 21:53

Wystrój faktycznie interesujący, ale czy praktyczny? Te wszystkie mebelki w obiciu "soft" mogą po miesiącu zamienić się w smalec. Gratuluję Marku choć wróżę mnóstwo starań i problemów z tym faktem związanych. Zachować czystość w lokalu dyskotekowym to trudne zadanie.
sie wie
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): poniedziałek, 18 cze 2007, 22:41

Postprzez Tisaja » wtorek, 26 cze 2007, 23:23

Jest przeczerwono cudnie.... :roll:
Od 21 lat? Ojojojjj.. a po znajomości? :lol: :lol: :lol: :lol:

Serio... już sie nie mogę doczekać... :roll: :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez McCool » środa, 27 cze 2007, 06:55

W sumie po nazwie myślałem, że lokal pójdzie w klimat tropików, ale mimo tego i tak jest niezły poziom. Założę się, że doznania akustyczne będą równie dobre jak te wizualne.

Szkoda tylko, że się dopiero za dwa lata będę mógł przekonać.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez r00t » środa, 27 cze 2007, 08:57

marko: mój gust jest bardzo elastyczny... uwierz mi. Nawet z kawałków, które lecą w prime time na VIVA TV można zrobić dobrą imprezę.... oczywiście nie ze wszystkich, bo leci tam tez dużo chłamu. Trzeba mieć smaka, trochę się orientować i dobrze wybrać dj'a i muzykę - nawet z komercji - dj rezydent to marka dla klubu... Stagnacja i monotonia zabija każdą knajpę... Trzymam za słowo, że będzie się coś zmieniało ...w te piątki :)

Dla mnie żeby było fajnie na imprezie wcale nie musi być undergroudowo od razu... niech będzie komercyjnie ale w dobrym guście.
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 27 cze 2007, 11:17

McCool napisał(a):Szkoda tylko, że się dopiero za dwa lata będę mógł przekonać.

a do river kiedysz cie wpuscili?:>

tez mi zostaje poczekac jeszcze troche na wejscie no ale cos-laski bez :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości