studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Sylwia » środa, 20 cze 2007, 13:55

gratuluje ;)
ja tez sie ucze z analizy (roczny)... kiepsko to widze... :?
jesooo, przeciez nie jestem w stanie opanować każdej definicji, każdego twierdzenia i każdego dowodu w kilka dni! :cry:
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 20 cze 2007, 14:04

a ja ucze sie prawa :? moja nauka zdecydowanie potwierdza teze, ze nauka do ostatniego egzaminu jest najgorsza :slina:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » środa, 20 cze 2007, 15:44

redlovebloodgirl napisał(a):a ja ucze sie prawa :? moja nauka zdecydowanie potwierdza teze, ze nauka do ostatniego egzaminu jest najgorsza :slina:
nie dołuj mnie... mój ostatni egzamin w przyszły czwartek i to na dodatek kobyła z całego semestru... :?
Mariol
 

Postprzez Mariol » czwartek, 21 cze 2007, 14:16

Nie ma to jak mieć 15-minutowy egzamin składający się z około 20 pytań opisowych.... Ja chcę takich więcej... :? :|
Mariol
 

Postprzez Olga » czwartek, 21 cze 2007, 21:52

ptaku napisał(a):W sobotę uwalę analizę... Nie widzę innej opcji :/

W sobotę uwalę Prawo pracy... Nie widzę innej opcji :/

Cóż... zdecydowanie nie mam serca do tego przedmiotu :/ Robię ściągi... to ostatnia deska ratunku :cry: Jeśli doktorek spełni swoje obietnice to mooooże mam szansę na zaliczenie, ale jeśli coś mu się odwidzi i do tego wyląduję w I rzędzie to...

I do tego od 3 tygodni czekam na wyniki 'zerówki' z Prawa handlowego :/ Mam coraz większego stresa ponieważ cały ten egzamin był nieporozumieniem, a doktorek sam się zdecydować nie mógł jak będzie oceniać :ranting:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Uri » piątek, 22 cze 2007, 14:34

KOOOOOOONNNIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEC!!!!
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 22 cze 2007, 14:41

Uri napisał(a):KOOOOOOONNNIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEC!!!!


u mnie to samo-wlasnie wrocilam z ostatniego egzaminu. na dodatek zdanego!
indeks pelny, nic tylko zaczac wakacje...spakowac sie i w poniedzialek w koncu wracac do domu :roll:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Nemo » piątek, 22 cze 2007, 17:18

Jest super!!! :D Jestem w domu, a dziś były wyniki i wszystko ładnie zdane..... :twisted: :P :oops: 8) :drunk:

Za pozostałych trzymam kciuki! :) :spoko:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Budyn » piątek, 22 cze 2007, 19:17

jeszcze 3 egzaminy i mozna sie bronic :P fakt ze trzeba miec jeszcze co bronic ale dam rade :)
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Elfik » piątek, 22 cze 2007, 23:13

No to po obronie :jupi: :P
Jeszcze tylko kilka imprez w następnym tygodniu i wakacje :D
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez telka_es » sobota, 23 cze 2007, 08:34

Elfik napisał(a):No to po obronie :jupi: :P
Jeszcze tylko kilka imprez w następnym tygodniu i wakacje :D


[center] :D C O N G R A T U L A T I O N S :D [/center]
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości