ludzie starają się żyć normalnie


no i nie mam nic do tego, ze fotografujesz koscioly. zazdroszcze ludziom, ktorzy maja hopla na punkcie pewnych tematow i fotografuja je wlasnie. ja takiego swojego jeszcze nie znalazlem.

Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości