KaucZ napisał(a):tylko czemu jeszcze sama zainteresowana się nie wypowiedziała?
ekhm....
dziękuję za wszystkie miłe opinie
ja tam tylko stałam i się uśmiechałam od czasu do czasu, reszta zasługa FiDa (przy pomocy Kaucza oczywiście
) serio Ciastek - już usłyszałam, że na tych zdjęciach wyglądam seksowniej niż w rzeczywistości
więc naprawdę dobrze Ci to wyszło
cushu "jak z reklamy" - znaczy dobrze czy źle?
mi osobiście bardzo się podoba to zdjęcie
kamiś znaczy jestem brzydsza niż te kolczyki?
moje ulubione kolczyki, mam jeszcze takie czarne
slonkokg czasami mi się zdarza wyglądać jak kobieta, a nie jak rozwydrzony dzieciak
dziękuję




Tylko można było lepiej skadrować
