Fido - rowniez galeria zdjec..

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez Agunia » poniedziałek, 21 maja 2007, 21:10

KaucZ napisał(a):tylko czemu jeszcze sama zainteresowana się nie wypowiedziała ;) ?


ekhm.... :oops:
dziękuję za wszystkie miłe opinie :* :* :* :)
ja tam tylko stałam i się uśmiechałam od czasu do czasu, reszta zasługa FiDa (przy pomocy Kaucza oczywiście ;) ) serio Ciastek - już usłyszałam, że na tych zdjęciach wyglądam seksowniej niż w rzeczywistości :] więc naprawdę dobrze Ci to wyszło :roll:
cushu "jak z reklamy" - znaczy dobrze czy źle? :> mi osobiście bardzo się podoba to zdjęcie
kamiś znaczy jestem brzydsza niż te kolczyki? :lol: ;) moje ulubione kolczyki, mam jeszcze takie czarne ;)
slonkokg czasami mi się zdarza wyglądać jak kobieta, a nie jak rozwydrzony dzieciak :oops: dziękuję :* :)
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez cushu » poniedziałek, 21 maja 2007, 21:48

To znaczy, że gdybyś reklamowała sieć telefonii komórkowej, to stałbym się jej abonentem, gdyby to były jogurty, zacząłbym się zdrowo odżywiać, zacząłbym się pewnie nawet malować, gdybyś reklamowała szminkę.. :lol:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Agunia » wtorek, 22 maja 2007, 10:09

pastor napisał(a):
cushu napisał(a):To znaczy, że gdybyś reklamowała sieć telefonii komórkowej, to stałbym się jej abonentem, gdyby to były jogurty, zacząłbym się zdrowo odżywiać, zacząłbym się pewnie nawet malować, gdybyś reklamowała szminkę.. :lol:


zastanawiam sie co z reklamą tamponów w Twoim przypadku :twisted: :twisted: :twisted:



w takim razie chyba muszę się zastanowić nad umieszczeniem swoich fot w jakimś banku twarzy, agencij modelek czy czymś podobnym - może uda mi się załapać do reklamy tamponów albo szminki - chcę zobaczyć jak cushu się nią maluje :lol:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez FiDo » wtorek, 22 maja 2007, 12:54

dzieki za komentarze :)
Natalia, wiem. niestety na kilku zdjeciach, w kilku miejscach widac przeeksponowanie

teraz kilka fot z zabawy studentow (ale nie tylko) na kolobrzeskich juwenaliach. koncert jamala:

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez cushu » wtorek, 22 maja 2007, 15:38

offtopic: tampony, szminki, krótkie spódniczki - zawsze tego używam, gdy mam chandrę :lol:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez FiDo » niedziela, 27 maja 2007, 10:42

tym razem dla fanow sportu :) wielkie dzieki dla Pawla i Agnieszki :prosze:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Martius » niedziela, 27 maja 2007, 17:21

Jest tu jeden taki fachman od zdjęć sportowych, co pewnie cię skrytykuje – albo da ci link do jego zdaniem lepszych zdjęć bardziej dynamicznych i lepiej według niego wykadrowanych.
Ja widzę, że zdjęcia są dobre, a nawet przypuszczam, że na lepsze nie pozwolił ci obiektyw.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez HorHe » niedziela, 27 maja 2007, 21:54

siódme dobre :D Tylko można było lepiej skadrować :P :P :P
Mniam

A tak poza pobudzonymi fantazjami to fajne fotki. :)
Avatar użytkownika
HorHe
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 23 maja 2007, 16:56

Postprzez FiDo » niedziela, 27 maja 2007, 22:06

dzieki :)

nie wiem jak moglbym to inaczej skadrowac zeby bylo sensownie. koniecznie trzymam sie scisle okreslonego przez aparat formatu, chocby kosztem kompozycji. o ile jest jeszcze w chociaz w miare sensowna :)
ale mozesz napisac jak bys to skadrowal, zobaczymy
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez HorHe » poniedziałek, 28 maja 2007, 16:55

Spokojnie miszczu, chodziło mi o jakiś zbliżenie na niunie czy coś :P

a tak na serio to nic do kadru nie mam. Cacy :)
Avatar użytkownika
HorHe
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 23 maja 2007, 16:56

Postprzez kurczaczek » środa, 30 maja 2007, 19:55

Dla mnie zdjęcia pierwsza klasa - tak jak mecz! :D
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez FiDo » środa, 30 maja 2007, 20:03

dzieki :)

ostatnio zauwazylem, ze na forum panuje moda na obrobke graficzna portretow. pomyslalem, ze tez powinienem to umiec (chociaz sam za tym nie przepadam). przed chwila zrobilem, i prosilbym o szczere odpowiedzi. czy widzicie jakies bledy, jesli tak to jakie? autor jak zwykle jest slepy na takie rzeczy. ze plastikowe to wiem, bo tak mialo byc (no chyba, ze az za plastikowe). chodzi o inne rzeczy :)

Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron