Bruno napisał(a):tylko nie szczaj w magnolie w miejscu publicznym, to tez przestepstwo
Bruno napisał(a):to moze ja bede jezdzic autem po chodnikach, bo powoli...
lamiesz prawo i tyle
Bruno napisał(a):mylisz sie, wtargniecie roweru na jezdnie czesto konczy sie tragiczniem a poza tym prawo jest prawo, nie sadzisz ??
rysio napisał(a):Bruno napisał(a):mylisz sie, wtargniecie roweru na jezdnie czesto konczy sie tragiczniem a poza tym prawo jest prawo, nie sadzisz
sądzę tak, jak mi kiedyś jeden prawnik poradził - jeśli przepisy są bez sensu to za słuszne uznaję ich naginanie. i dlatego na kamiennej tez wybiorę chodnik jadąc rowerem. (chyba, że będzie to lato i ten fragment drogi będzie jak zwykle latem - zakorkowany - wtedy spokojnie przemknę między slimaczącymi się autami)
a poza tym co to znaczy "tragicznie"? rowerzysta zabił przechodnia???
a poza tym co to znaczy "tragicznie"? rowerzysta zabił przechodnia???
)...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości