Gdzie jest....??

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Gdzie jest....??

Postprzez Rudziątko » czwartek, 24 maja 2007, 19:40

Witam wiem ze moze nie tu powinno byc to pytanie ,ale zapytam,bo chyba juz caly Kolobrzeg przeszukalam i nie znalazlam :( :(
Moze ktos z was wie gdzie jest teraz sklep dawny "defekt:,wiem ze zostal przeniesiony bo na jego miejscu bedzie DOMINETBANK.
Bede wdzieczna za odpowiedzi :) :)
Avatar użytkownika
Rudziątko
Coś tam napisał
 
Posty: 58
Dołączył(a): niedziela, 8 paź 2006, 08:27
Lokalizacja: Kołobrzeg :)

Postprzez FiDo » czwartek, 24 maja 2007, 19:57

dwa defekty widzialem w Kolobrzegu. jeden na przeciwko bryzy, drugi na koszalińskiej od strony ulicy zlotej. tuz przy zakrecie w poblizu KSMu. nie wiem, ktory likwiduja. tym bardziej nie wiem gdzie przenosza :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Quit » czwartek, 24 maja 2007, 20:22

To ja korzystajac z okazji, ze temat ogolny pt "gdzie jest" umozliwia wlasciwie wpisanie wszystkiego, tez zapytam...

Gdzie jest... jakas normalna firma w Kgu lub Szczecinie, ktora zrobi mi projekt i wycene tzw. szafy wnekowej, zwanej szafa w zabudowie, zwanej meblami komandor itp. ale.... nie wysylajac mi czlowieka do pomiarow, tylko bazujac na pomiarach podanych przeze mnie. Malo tego, jeszcze bym chciala, zeby mi pomogli znalezc jakies porzadne rozwiazanie dla szafy montowanej pod skosem.

Macie jakies doswiadczenia z frimami w Kgu lub Szczecinie, podzielcie sie. Moze byc tutaj, moze byc PM.

A co do defektu, to pamietam, ze byl wlasnie vis-a-vis Bryzy, ale nic wiecej nie wiem.
Quit
 

Postprzez FiDo » czwartek, 24 maja 2007, 20:25

kurde, nie! sorry. na koszalinskiej jest Second Hand ;)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Rudziątko » piątek, 25 maja 2007, 06:53

FiDo napisał(a):kurde, nie! sorry. na koszalinskiej jest Second Hand ;)



hi hi hi własnie a ja szukam dawnego "defektu" :( :( :( :mg:
Avatar użytkownika
Rudziątko
Coś tam napisał
 
Posty: 58
Dołączył(a): niedziela, 8 paź 2006, 08:27
Lokalizacja: Kołobrzeg :)

Postprzez Mafi » piątek, 25 maja 2007, 08:04

A jesteś pewna, że oni się przenieśli? Tyle razy koło tego sklepu przechodziłam - nawet dzień przed zamknięciem i nie widziałam żadnej karteczki z informacją o rzekomym przeniesieniu sklepu - a przecież taką informację umieszcza się zawsze wraz z nowym adresem.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Rudziątko » piątek, 25 maja 2007, 09:55

Mafi
Przeniesli się,bo nawet raz była informacja że podobno gdzies na Emilii GIerczak,ale kuźwa przeszłam chyba wszerz i wzdłuż i nic nie zauważyłam,nawet obok ze sklepu klientka powiedziała ze gdzies w okolice Emili GiERCZAK W DÓŁ rzeki,zgłupiałam bo nie widziałam,nie wiem o co chodzi może widmo :D :D :D
Avatar użytkownika
Rudziątko
Coś tam napisał
 
Posty: 58
Dołączył(a): niedziela, 8 paź 2006, 08:27
Lokalizacja: Kołobrzeg :)

Postprzez Mafi » piątek, 25 maja 2007, 11:31

Mieszkam na Gierczak, przechodzę tędy codziennie i nie zauważyłam, żeby gdzieś tu przenieśli ten sklep.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Re: Gdzie jest....??

Postprzez Flo » piątek, 25 maja 2007, 15:57

Rudziątko napisał(a):Witam wiem ze moze nie tu powinno byc to pytanie ,ale zapytam,bo chyba juz caly Kolobrzeg przeszukalam i nie znalazlam :( :(
Moze ktos z was wie gdzie jest teraz sklep dawny "defekt:,wiem ze zostal przeniesiony bo na jego miejscu bedzie DOMINETBANK.
Bede wdzieczna za odpowiedzi :) :)


zadzwon, moze przeniesli sie razem z numerem telefonu 094 35 42367
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości