Moze ktos z was wie gdzie jest teraz sklep dawny "defekt:,wiem ze zostal przeniesiony bo na jego miejscu bedzie DOMINETBANK.
Bede wdzieczna za odpowiedzi




Rudziątko napisał(a):Witam wiem ze moze nie tu powinno byc to pytanie ,ale zapytam,bo chyba juz caly Kolobrzeg przeszukalam i nie znalazlam![]()
![]()
Moze ktos z was wie gdzie jest teraz sklep dawny "defekt:,wiem ze zostal przeniesiony bo na jego miejscu bedzie DOMINETBANK.
Bede wdzieczna za odpowiedzi![]()
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości