linie lotnicze....

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez j0shu4 » poniedziałek, 21 maja 2007, 17:12

ostatnio skorzystalismy z air berlin
lot do hiszpanii (alicante) , wylot oczywiscie z berlina
cenowo wychodzilo lepiej niz z kraju u innych
zona i corka cale i nie narzekaly
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez telka_es » poniedziałek, 21 maja 2007, 17:14

j0shu4 napisał(a):ostatnio skorzystalismy z air berlin
lot do hiszpanii (alicante) , wylot oczywiscie z berlina
cenowo wychodzilo lepiej niz z kraju u innych
zona i corka cale i nie narzekaly


a na jakim lotnisku lądowaliście w hiszpanii??
z przesiadka??
i jaka cena tak circa about ??
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez j0shu4 » poniedziałek, 21 maja 2007, 17:30

masz wszystko na pw
a tu strona link
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » poniedziałek, 21 maja 2007, 18:24

redlovebloodgirl napisał(a):
Flo napisał(a):
redlovebloodgirl napisał(a):to ja sie podlacze do pytania: czy ktos lecial do usa? jakie linie, skad i ile przesiadek ;) bo na bezposredni i tak pewno nie mam co liczyc :P


Ryanair lata do USA z Warszawy :) Wystarczy poczytac :P

Flo, a leciales nimi? :P takie info tez potrafie znalezc, ale chcialam sie dowiedziec jakis konkretow, od kogos kto moze juz taka trase przebyl :]
na przesiadke sie nastawiam poniewac tam gdzie chce leciec, jest miedzynarodowe lotnisko, ale niestety z polski nie ma bezposrednich :] dlatego pytam:moze ktos wie czy przy lotach z wawy lub berlina sa duze roznice cenowe?


napisalas ze do USA nie bezposredni lot nie masz co liczyc, a ja Ci tylko napisalem ze sie mylisz
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 21 maja 2007, 21:01

bezposredni w sensie do usa dolece, ale tam i tak musze sie przesiasc. z tego powodu przesiadka w europie rowniez by mi nie przeszkadzala.
koniec ot flo, nie bedziemy sie tu spierac :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez RUDA » poniedziałek, 21 maja 2007, 21:41

a jak Wizz Air ?
tez lata z Katowic do Barcelony ...
czy tam bedzie dopiero :P
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » wtorek, 22 maja 2007, 15:29

Obrazek

i już wiadomo gdzie najtaniej :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Colberg » wtorek, 22 maja 2007, 17:01

piter_Radzikowo napisał(a):a ja tak sie zastanawiam czy jest szansa na zalatwienie biletów do Azerbejdzanu do Baku???? :wink:

kadra oczywiscie



To żaden problem. Na 1 VI możesz kupić bilet z Berlina do Baku (przesiadka w Moskwie na Aerofłot) za 1152 PLN. Oczywiście w jedną stronę :)

Jak lubisz zabawę z wyszukiwarką lotów to polecam bazę AMADEUS
Avatar użytkownika
Colberg
Ważniak
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek, 28 gru 2004, 21:51
Lokalizacja: Danzig

Postprzez McCool » czwartek, 24 maja 2007, 00:29

Obrazek

hm, nie wiem czy tamten obrazek wszedł więc wrzuce jeszcze raz :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez telka_es » czwartek, 24 maja 2007, 08:08

wszedł, wszedł a afera na całego ..................
;/
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości