ostatnio skorzystalismy z air berlin
lot do hiszpanii (alicante) , wylot oczywiscie z berlina
cenowo wychodzilo lepiej niz z kraju u innych
zona i corka cale i nie narzekaly
j0shu4 napisał(a):ostatnio skorzystalismy z air berlin
lot do hiszpanii (alicante) , wylot oczywiscie z berlina
cenowo wychodzilo lepiej niz z kraju u innych
zona i corka cale i nie narzekaly

redlovebloodgirl napisał(a):Flo napisał(a):redlovebloodgirl napisał(a):to ja sie podlacze do pytania: czy ktos lecial do usa? jakie linie, skad i ile przesiadekbo na bezposredni i tak pewno nie mam co liczyc
Ryanair lata do USA z WarszawyWystarczy poczytac
Flo, a leciales nimi?takie info tez potrafie znalezc, ale chcialam sie dowiedziec jakis konkretow, od kogos kto moze juz taka trase przebyl
na przesiadke sie nastawiam poniewac tam gdzie chce leciec, jest miedzynarodowe lotnisko, ale niestety z polski nie ma bezposrednichdlatego pytam:moze ktos wie czy przy lotach z wawy lub berlina sa duze roznice cenowe?

piter_Radzikowo napisał(a):a ja tak sie zastanawiam czy jest szansa na zalatwienie biletów do Azerbejdzanu do Baku????![]()
kadra oczywiscie
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości